Sobota, 15 grudnia 2018r. | Imieniny: Niny, Celiny, Waleriana
Pokaż menu
Wolna powierzchnia

Wymiana Źródeł Ciepła

Listopad 10, 2017

Wymiana Źródeł Ciepła

Zachęcamy do wypełnienia ankiety pozwalającej na rozpoznanie zainteresowania wymianą źródeł ciepła wśród mieszkańców gminy Koniecpol.

Gmina Koniecpol przygotowuje się do złożenia wniosku o dofinansowanie w ramach działania 4.3. Efektywność energetyczna i odnawialne źródła energii w infrastrukturze publicznej i mieszkaniowej.

Na postawie ankiety oszacowane zostanie zainteresowanie mieszkańców Gminy pozyskaniem dofinansowania. Ponadto na postawie złożonych ankiet sporządzona zostanie lista osób, których budynki w pierwszej kolejności poddane zostaną ocenie energetycznej, stanowiącej podstawę przyznania dofinansowania.

Planowany termin realizacji programu polegającego na wymianie źródła ciepła to 2018 rok. Program realizowany będzie w momencie pozyskania środków zewnętrznych z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego 2014-2020.

Ankiety dostępne są w Urzędzie Miasta i Gminy Koniecpol, ul. Chrząstowska 6A w pok. 21 oraz na stronie internetowej Urzędu www.koniecpol.pl

Ankiety można składać osobiście oraz droga pocztową na adres UMiG.

Termin składania ankiet: do 15.12.2017 r.

Autor: Burmistrz Miasta i Gminy Koniecpol - Ryszard Suliga

Pliki do pobrania

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Informacja

    Informacja
Gmina Koniecpol
Zgodnie z podziałem geobotanicznym tereny Koniecpola leżą w dwóch krainach: Wyżynie Krakowsko - Częstochowskiej i Świętokrzyskiej. Wiele tu malowniczych zakątków, pięknych krajobrazów, ale też interesujących zabytków i miejsc związanych z ważnymi wydarzeniami w historii Polski. Dumą gospodarzy Ziemi Koniecpolskiej są tutejsze lasy. Duże kompleksy leśne o zróżnicowanym drzewostanie doskonale nadają się do obserwacji przyrody.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).