Wtorek, 27 lipca 2021r. | Imieniny: Lilii, Julii, Natalii
Pokaż menu

Zaproszenie

11 grudnia, 2019

Zaproszenie

Burmistrz Miasta i Gminy Koniecpol zaprasza 12 grudnia 2019r. o godz. 12:00 do Urzędu Miasta i Gminy Koniecpol na spotkanie, którego tematem będzie: "Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność szansą na rozwój regionu i aktywizację mieszkańców".
Organizatorem spotkanie jest Lokalna Grupa Działania Region Włoszczowski.

Pliki do pobrania

Galeria

  • Powiększ zdjęcieGmina Koniecpol
Zgodnie z podziałem geobotanicznym tereny Koniecpola leżą w dwóch krainach: Wyżynie Krakowsko - Częstochowskiej i Świętokrzyskiej. Wiele tu malowniczych zakątków, pięknych krajobrazów, ale też interesujących zabytków i miejsc związanych z ważnymi wydarzeniami w historii Polski. Dumą gospodarzy Ziemi Koniecpolskiej są tutejsze lasy. Duże kompleksy leśne o zróżnicowanym drzewostanie doskonale nadają się do obserwacji przyrody.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).