Czwartek, 24 maja 2018r. | Imieniny: Joanny, Zuzanny
Pokaż menu

Zaproszenie na bezpłatne szkolenie

Kwiecień 19, 2018
Radoszewnica - Dwór Ostrowskich - Archiwum Państwowe w Łodzi / Wikipedia / CC0 Radoszewnica - Dwór Ostrowskich - Archiwum Państwowe w Łodzi / Wikipedia / CC0

Zaproszenie na bezpłatne szkolenie

W związku ze zbliżającymi się naborami wniosków, Rybacka Lokalna Grupa Działania "Jurajska Ryba" zaprasza wszystkich potencjalnych beneficjentów na bezpłatne szkolenia w zakresie:

  • rozpoczynania działalności gospodarczej w zakresie rybackim,
  • rozwijania działalności gospodarczej sektora rybackiego,
  • utrzymania miejsc pracy w sektorze rybackim oraz zdobywania nowych umiejętności zawodowych związanych z sektorem akwakultury i rybołówstwa.

Szczegóły w załączniku.

Pliki do pobrania

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Informacja

    Informacja
Gmina Koniecpol
Zgodnie z podziałem geobotanicznym tereny Koniecpola leżą w dwóch krainach: Wyżynie Krakowsko - Częstochowskiej i Świętokrzyskiej. Wiele tu malowniczych zakątków, pięknych krajobrazów, ale też interesujących zabytków i miejsc związanych z ważnymi wydarzeniami w historii Polski. Dumą gospodarzy Ziemi Koniecpolskiej są tutejsze lasy. Duże kompleksy leśne o zróżnicowanym drzewostanie doskonale nadają się do obserwacji przyrody.

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).