Poniedziałek, 21 stycznia 2019r. | Imieniny: Agnieszki, Jaros?awa
Pokaż menu

Zaproszenie na bezpłatne szkolenie

Kwiecień 19, 2018
Pałac w Koniecpolu - Tomasz2706 / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl Pałac w Koniecpolu - Tomasz2706 / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl

Zaproszenie na bezpłatne szkolenie

W związku ze zbliżającymi się naborami wniosków, Rybacka Lokalna Grupa Działania "Jurajska Ryba" zaprasza wszystkich potencjalnych beneficjentów na bezpłatne szkolenia w zakresie:

  • rozpoczynania działalności gospodarczej w zakresie rybackim,
  • rozwijania działalności gospodarczej sektora rybackiego,
  • utrzymania miejsc pracy w sektorze rybackim oraz zdobywania nowych umiejętności zawodowych związanych z sektorem akwakultury i rybołówstwa.

Szczegóły w załączniku.

Pliki do pobrania

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Informacja

    Informacja
Gmina Koniecpol
Zgodnie z podziałem geobotanicznym tereny Koniecpola leżą w dwóch krainach: Wyżynie Krakowsko - Częstochowskiej i Świętokrzyskiej. Wiele tu malowniczych zakątków, pięknych krajobrazów, ale też interesujących zabytków i miejsc związanych z ważnymi wydarzeniami w historii Polski. Dumą gospodarzy Ziemi Koniecpolskiej są tutejsze lasy. Duże kompleksy leśne o zróżnicowanym drzewostanie doskonale nadają się do obserwacji przyrody.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).