Poniedziałek, 26 października 2020r. | Imieniny: Lucjana, Ewarysta, Damiana
Pokaż menu

Zbiórka Elektroodpadów

29 września, 2020

Zbiórka Elektroodpadów

Burmistrz Miasta i Gminy Koniecpol informuje, że w dniu 17 października 2020 r. odbędzie się nieodpłatna zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Dzięki temu w ekologiczny i bezpieczny sposób będzie można pozbyć się zużytych lub niepotrzebnych sprzętów, m.in. pralki, lodówki, telewizora, suszarki, żelazka, komputera, narzędzi elektrycznych.

Pamiętać należy aby oddawany zużyty sprzęt był kompletny.

Elektroodpady trzeba wystawić w dniu zbiórki przed swoją posesję najpóźniej do godziny 8:00. Osoby zainteresowane odbiorem proszone są o zgłoszenie się osobiście w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy Koniecpol (w godzinach pracy urzędu) lub o kontakt telefoniczny pod numerem 34 35 40 391 w celu ustalenia adresu odbioru sprzętu. Zgłoszenia przyjmowane będą do 12 października 2020 r.

Zachęcamy wszystkich do czynnego udziału w przeprowadzanej akcji i skorzystania z możliwości oczyszczenia swoich gospodarstw z elektrośmieci.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Zbiórka elektroodpadów

    Zbiórka elektroodpadów
Gmina Koniecpol
Zgodnie z podziałem geobotanicznym tereny Koniecpola leżą w dwóch krainach: Wyżynie Krakowsko - Częstochowskiej i Świętokrzyskiej. Wiele tu malowniczych zakątków, pięknych krajobrazów, ale też interesujących zabytków i miejsc związanych z ważnymi wydarzeniami w historii Polski. Dumą gospodarzy Ziemi Koniecpolskiej są tutejsze lasy. Duże kompleksy leśne o zróżnicowanym drzewostanie doskonale nadają się do obserwacji przyrody.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).