Poniedziałek, 1 marca 2021r. | Imieniny: Antoniny, Radoslawa, Dawida
Pokaż menu

29 FINAŁ WOŚP! ZAGRAJMY RAZEM!

22 stycznia, 2021

 

Drodzy Mieszkańcy!

Tegoroczny, 29 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gminie Konopiska będzie się różnił od poprzednich. W bieżącym roku  przenosimy się do Internetu, aby rozpocząć licytacje przedmiotów przekazanych przez darczyńców oraz Sztab Główny WOŚP.

Zapraszamy do udziału w licytacjach:
https://allegro.pl/uzytkownik/Sztab202?bmatch=cl-dict201214-ctx-uni-1-1-0112

Licytacje są na bieżąco uzupełniane przez GCKiR o nowe przedmioty – warto zaglądać by być na bieżąco!

Zapraszamy także do wpłat do eSkarbony Sztabu #202 tj. Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Hutkach https://eskarbonka.wosp.org.pl/x8h6gg 
oraz eSkarbony Młodzieżowej Orkiestry Dętej Gminy Konopiska #orkiestrydlawosp
https://eskarbonka.wosp.org.pl/r3jlqzfbclid=IwAR0eC3GH68uEFrxFRTWNLqA2prbVS2ZYn11LrKhPdZJV1Lv0R3DxFiN03lc

a także na konto bankowe sztabu gminnego 29 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy o numerze rachunku: 84 8273 0006 2000 0015 8554 0012 z dopiskiem „29 Finał WOŚP”.

Dla osób, które wolą zagrać w finale w sposób „tradycyjny” przekazując na tegoroczny szczytny cel gotówkę informujemy, że Sztabowe Puszki Stacjonarne 29 Finału WOŚP umieszczone są w sklepie Express Market w Konopiskach ul. Opolska 19 oraz w Banku Spółdzielczym w Konopiskach ul.  Częstochowska 28.

Podczas niedzielnego finału w dniu 31 stycznia 2021r. na terenie naszej gminy będą także kwestować niezastąpieni wolontariusze - uczniowie oraz absolwenci szkół z Aleksandrii, Kopalni, Korzonka, Konopisk, Łaźca i Hutek, którzy każdemu darczyńcy wręczą tradycyjne „czerwone serduszka”.

29 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przed nami! Przypominamy, że w br. wspólnie gramy  dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy!

Zapraszamy do wspólnego grania!

JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁ TEGOROCZNY FINAŁ? ZOBACZ!

GCKiR, ZS-P im. Mikołaja Kopernika w Hutkach

https://www.facebook.com/kulturawkonopiskach

https://hutki-202.wosp.pl/#allegro
Gmina Konopiska
Miejscowość Konopiska zawdzięcza swoją nazwę konopii, którą uprawiali mieszkańcy okolicy. W skład gminy wchodzą następujące sołectwa: Konopiska (siedziba urzędu gminy), Aleksandria I, Aleksandria Druga, Hutki, Jamki, Kopalnia, Leśniaki, Łaziec, Rększowice, Walaszczyki, Wąsosz, Wygoda, Korzonek, Kowale.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).