Niedziela, 12 lipca 2020r. | Imieniny: Jana, Brunona, Bonifacego
Pokaż menu

33 wędkarzy zawalczyło o tytuł Mistrza PZW!

14 maja, 2019

 

W niedzielę 12 maja odbyły się zawody o Mistrzostwo Koła PZW metodą spławikową, w której udział wzięło 33 wędkarzy. 
Pierwsze miejsce - Wiesław Skroński (6 kg złowionych ryb)
Drugie miejsce - Mariusz Kotulski
Trzecie miejsce - Janusz Dyl.

Zwycięzcy (3 pierwsze miejsca) otrzymali puchary ufundowane przez PZW okr. Częstochowa. Na zakończenie zawodów odbyło się wspólne grillowanie.

Dziękuję licznie przybyłym zawodnikom za udział!

Już dziś serdecznie zapraszam wszystkie dzieci na zawody z okazji Dnia Dziecka, które odbędą się 2 czerwca (niedziela) o godz. 9.00!

Prezes PZW oddz. Konopiska
Leszek Jagusiak

Fot. PZW oddz. Konopiska
Gmina Konopiska
Miejscowość Konopiska zawdzięcza swoją nazwę konopii, którą uprawiali mieszkańcy okolicy. W skład gminy wchodzą następujące sołectwa: Konopiska (siedziba urzędu gminy), Aleksandria I, Aleksandria Druga, Hutki, Jamki, Kopalnia, Leśniaki, Łaziec, Rększowice, Walaszczyki, Wąsosz, Wygoda, Korzonek, Kowale.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).