Sobota, 28 listopada 2020r. | Imieniny: Leslawa, Zdzislawa, Stefana
Pokaż menu

Aktywni mieszkańcy Gminy Konopiska

26 października, 2020

 

Bieg Jesienny w Konopiskach”, który planowany był w dniu 24.10.2020r. na malowniczej tarasie biegowej ze stadionu lekkoatletycznego im. Ireny Szewińskiej w Konopiskach przez miejscowości Jamki, Kowale odbył się w formie „wirtualnej”.

Bieg jednak "trwa" dalej! Tym razem dopuszczamy formy rekreacji ruchowej tj. nordic walking, rajd pieszy, spacer.

Chcemy, aby nasi mieszkańcy w terminie pomiędzy 26.10.2020r. a 11.11.2020r. udokumentowali (najlepiej aplikacją z telefonu komórkowego) swój bieg na dziesięciokilometrowym odcinku (trasa dowolna, wybrana indywidualnie przez każdego mieszkańca gminy Konopiska) i przesłali na adres mailowy:  

Każdy uczestnik akcji otrzyma pamiątkowy medal w kształcie Gminy Konopiska!

Należy pamiętać, aby podać adres, na który wysłany zostanie pamiątkowy medal.

Liczba medali jest ograniczona.

Ponadto zachęcamy Państwa do przesyłania materiałów zdjęciowych/video ze swoich indywidualnych form aktywności do celów promujących aktywny tryb życia na adres: lub dzielenia się nimi poprzez media społecznościowe naszej gminy.

GCKiR
Gmina Konopiska
Miejscowość Konopiska zawdzięcza swoją nazwę konopii, którą uprawiali mieszkańcy okolicy. W skład gminy wchodzą następujące sołectwa: Konopiska (siedziba urzędu gminy), Aleksandria I, Aleksandria Druga, Hutki, Jamki, Kopalnia, Leśniaki, Łaziec, Rększowice, Walaszczyki, Wąsosz, Wygoda, Korzonek, Kowale.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).