Środa, 19 stycznia 2022r. | Imieniny: Henryka, Mariusza, Marty
Pokaż menu

Bieżące inwestycje na terenie Gminy Konopiska

26 listopada, 2021

Budynek socjalny w Konopiskach
Na budynku socjalnym przy ul. Przemysłowej w Konopiskach trwają prace wykończeniowe wewnątrz budynku oraz zagospodarowanie placu budowy. Prace wykonywane są zgodnie z harmonogramem. Planowany termin oddania to I kwartał 2022 roku. 

 

Termomodernizacja budynku OSP w Jamkach
Zakończono i odebrano częściową modernizację budynku OSP w Jamkach w zakresie: wymiany kotła węglowego na kocioł opalany pelletem wraz z naczyniem na ciepłą wodę opałową, wymianę grzejników oraz stolarki okiennej z dwu - na trzyszybową na sali w budynku OSP. Więcej informacji na stronie http://www.konopiska.pl/gmina/Termomodernizacja_budynku_OSP_w_Jamkach

 

Chodnik w Jamkach
Trwa budowa chodnika w Jamkach. Zakres prac na rok 2021 praktycznie dobiega końca. Pozostałe roboty drogowe zostaną wykonane w roku 2022

 Gmina Konopiska
Miejscowość Konopiska zawdzięcza swoją nazwę konopii, którą uprawiali mieszkańcy okolicy. W skład gminy wchodzą następujące sołectwa: Konopiska (siedziba urzędu gminy), Aleksandria I, Aleksandria Druga, Hutki, Jamki, Kopalnia, Leśniaki, Łaziec, Rększowice, Walaszczyki, Wąsosz, Wygoda, Korzonek, Kowale.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).