Środa, 28 października 2020r. | Imieniny: Szymona, Tadeusza
Pokaż menu

Dziecięcy Memoriał Ireny Szewińskiej

25 września, 2020

 

Gmina Konopiska wraz z Regionalną Radą Olimpijską w Częstochowie i Fundacją Imienia Ireny Szewińskiej organizuje wojewódzkie zawody lekkoatletyczne pn. Dziecięcy Memoriał Ireny Szewińskiej, które odbędą się na stadionie lekkoatletycznym im. Ireny Szewińskiej w Konopiskach w dniu 30.09.2020r. o godz. 11.00.

W wydarzeniu wezmą udział dzieci i młodzież zrzeszone w klubach i organizacjach sportowych z terenu województwa śląskiego. Wśród gości imprezy nie zabraknie polskich olimpijczyków, znanych działaczy sportowych, osobistości świata polityki.

Zapraszamy kibiców do dopingowania zawodników. 

GCKiR

 

 
Gmina Konopiska
Miejscowość Konopiska zawdzięcza swoją nazwę konopii, którą uprawiali mieszkańcy okolicy. W skład gminy wchodzą następujące sołectwa: Konopiska (siedziba urzędu gminy), Aleksandria I, Aleksandria Druga, Hutki, Jamki, Kopalnia, Leśniaki, Łaziec, Rększowice, Walaszczyki, Wąsosz, Wygoda, Korzonek, Kowale.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).