Piątek, 18 stycznia 2019r. | Imieniny: Piotra, Małgorzaty
Pokaż menu

Dzień Babci i Dziadka w SP w Jamkach-Korzonku

Luty 05, 2018

 

27 stycznia 2018 miała miejsce w naszej szkole uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zaproszeni goście licznie przybyli do naszej szkoły, aby podziwiać występy przygotowane przez uczniów szkoły i przedszkolaków. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze.

Dyrektor szkoły dziękuje wszystkim nauczycielom zaangażowanym w przygotowanie uroczystości, rodzicom za zorganizowanie poczęstunku i innych atrakcji.
Gmina Konopiska
Miejscowość Konopiska zawdzięcza swoją nazwę konopii, którą uprawiali mieszkańcy okolicy. W skład gminy wchodzą następujące sołectwa: Konopiska (siedziba urzędu gminy), Aleksandria I, Aleksandria Druga, Hutki, Jamki, Kopalnia, Leśniaki, Łaziec, Rększowice, Walaszczyki, Wąsosz, Wygoda, Korzonek, Kowale.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).