Sobota, 28 listopada 2020r. | Imieniny: Leslawa, Zdzislawa, Stefana
Pokaż menu

Informacja

30 października, 2020
Leśniczówka w Hutkach - Przykuta / Wikipedia / GFDL Leśniczówka w Hutkach - Przykuta / Wikipedia / GFDL

W nawiązaniu do Obwieszczenia Wójta Gminy Konopiska z dnia 23.10.2020r. wykłada się do publicznego wglądu projekt uchwały w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego "Konopiska - Piła II" wraz z prognozą oddziaływania na środowisko.

 

kategoria: Powiązane pliki [1]
format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
pdf Projekt uchwaly w sparwie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Konopiska- Piła II wraz z prognoza oddzialywania na srodowisko 20-10-30 09:05 4.94MB
pobierz
plik: Projekt uchwaly w sparwie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Konopiska- Piła II wraz z prognoza oddzialywania na srodowiskoGmina Konopiska
Miejscowość Konopiska zawdzięcza swoją nazwę konopii, którą uprawiali mieszkańcy okolicy. W skład gminy wchodzą następujące sołectwa: Konopiska (siedziba urzędu gminy), Aleksandria I, Aleksandria Druga, Hutki, Jamki, Kopalnia, Leśniaki, Łaziec, Rększowice, Walaszczyki, Wąsosz, Wygoda, Korzonek, Kowale.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).