Wtorek, 7 lipca 2020r. | Imieniny: Cyryla, Estery, Metodego
Pokaż menu

Informacja MZDiT Częstochowa

28 maja, 2020

 

Miejski Zarząd Dróg i Transportu informuje, że w miesiącu czerwcu 2020 r., w dni robocze od poniedziałku do piątku, w dalszym ciągu będą obowiązywały rozkłady wakacyjne (ROBOCZE W LIPCU I SIERPNIU).

Prosimy sprawdzać godziny odjazdów z przystanków podane czcionką w kolorze niebieskim.

Ponadto przypominamy, że w czwartek 11 czerwca (Boże Ciało) obowiązywać będą rozkłady niedzielno-świąteczne, a w piątek 12 czerwca – rozkłady sobotnie.

 

kategoria: Powiązane pliki [1]
format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
pdf 31 komunikat MZDiT- rozkłady wakacyjne na czerwiec 20-05-28 11:37 102.09KB
pobierz
plik: 31 komunikat MZDiT- rozkłady wakacyjne na czerwiecGmina Konopiska
Miejscowość Konopiska zawdzięcza swoją nazwę konopii, którą uprawiali mieszkańcy okolicy. W skład gminy wchodzą następujące sołectwa: Konopiska (siedziba urzędu gminy), Aleksandria I, Aleksandria Druga, Hutki, Jamki, Kopalnia, Leśniaki, Łaziec, Rększowice, Walaszczyki, Wąsosz, Wygoda, Korzonek, Kowale.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).