Piątek, 25 września 2020r. | Imieniny: Aurelii, Wladyslawa, Kleofasa
Pokaż menu

Konkurs „Koło ARiMR- w sercu wsi”

16 września, 2020

 

Szanowni Państwo, 

w związku z organizowanym przez nas konkursem pn. „Koło ARiMR- w sercu wsi”, ogłoszonym dla Kół Gospodyń Wiejskich z terenu województwa śląskiego, zwracam się z uprzejmą prośbą o pomoc w dotarciu do jak najliczniejszego grona zainteresowanych osób i środowisk. Liczymy, że Państwa wsparciem informacja o tym wydarzeniu szybko dotrze do właściwych miejsc i przestrzeni medialnych, dzięki którym wiedza o nim będzie jeszcze bardziej powszechna.

Nasza instytucja, powołana w celu wspierania rozwoju rolnictwa i obszarów wiejskich, pragnie tym razem poprzez konkurs docenić i uhonorować wyróżniające się Koła Gospodyń Wiejskich, które działając aktywnie na rzecz lokalnych społeczności, tak bardzo przyczyniają się do pielęgnowania kultury i tradycji ludowej, a także rozwoju lokalnej przedsiębiorczości.

Organizowany przez nas konkurs polega nakręceniu krótkiego filmu (od 3 do 5 min.), który ma obrazować sposób w jaki dane Koło Gospodyń Wiejskich wykorzystało udzieloną przez ARiMR pomoc finansową na podmiotowa działalność. 

Poniżej linki do regulaminu oraz załączników: 

https://www.arimr.gov.pl/serwis-prasowy/tam-bylismy/artykuly/slaskie-zachecamy-do-udzialu-w-konkursie-pt-kolo-arimr-w-sercu-wsi.html 

Wierząc, że wszystkim nam zależy na rozwoju lokalnych społeczności, z góry dziękuję za życzliwość i okazaną pomoc. 

Z wyrazami szacunku, 

Katarzyna Kapica
Inspektor
Samodzielne stanowisko pracy ds. informacji i promocji

 Gmina Konopiska
Miejscowość Konopiska zawdzięcza swoją nazwę konopii, którą uprawiali mieszkańcy okolicy. W skład gminy wchodzą następujące sołectwa: Konopiska (siedziba urzędu gminy), Aleksandria I, Aleksandria Druga, Hutki, Jamki, Kopalnia, Leśniaki, Łaziec, Rększowice, Walaszczyki, Wąsosz, Wygoda, Korzonek, Kowale.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).