Niedziela, 16 czerwca 2019r. | Imieniny: Aliny, Benona, Anety
Pokaż menu

Konkurs na Produkt Turystyczny, Pamiątkę i Potrawę Regionalną 2018

Sierpień 13, 2018

 

Szanowni Państwo.

Rusza XIV edycja konkursu Częstochowskiej Organizacji Turystycznej, promującego walory naszego regionu. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych, pragnących zaprezentować swoje produkty, atrakcje, pamiątki oraz potrawy regionalne oparte na własnych recepturach do wzięcia udziału w naszym konkursie.

Wyróżniliśmy już wiele instytucji jak i osób prywatnych. Liczymy, jak co roku, na Państwa zainteresowanie i udział w naszym konkursie. Regulaminy i karty konkursowe dla każdej kategorii znajdują się na stronie organizatora TUTAJ 
Zachęcamy do udziału. 

Częstochowska Organizacja Turystyczna 
Al. NMP 65  42-217 Częstochowa  tel. 34 368 22 60 
e-mail:   poczta.wp.pl  
www.czestochowa-czot.pl www.czestochowa-czot.pl

Fot. http://www.czot.pl
Gmina Konopiska
Miejscowość Konopiska zawdzięcza swoją nazwę konopii, którą uprawiali mieszkańcy okolicy. W skład gminy wchodzą następujące sołectwa: Konopiska (siedziba urzędu gminy), Aleksandria I, Aleksandria Druga, Hutki, Jamki, Kopalnia, Leśniaki, Łaziec, Rększowice, Walaszczyki, Wąsosz, Wygoda, Korzonek, Kowale.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).