Środa, 1 kwietnia 2020r. | Imieniny: Teodory, Grazyny, Ireny
Pokaż menu

MAKABUNDA w teatrze – zapraszamy na wyjazd

13 lutego, 2020

 

Gminne Centrum Kultury i Rekreacji zaprasza na wyjazd do Teatru im. Adama Mickiewicza w Częstochowie na spektakl pt. „Zaczarowany Koń. Piosenki lat pięćdziesiątych”. Reżyseria Robert Dorosławski

„W trakcie koncertu pojawią się utwory liryczne („Kasztany”, „Pamiętasz była jesień” „Kaziu, zakochaj się”, „Złoty pierścionek”, „Dwa serduszka, cztery oczy”), ale i żywiołowe, dynamiczne („Serduszko puka w rytmie cza-cza”, „Kuba - Wyspa, jak wulkan gorąca”, „Cicha woda”, „Karuzela”, „W Arizonie”) – znane i nieco zapomniane. Zespół MAKABUNDA gra z fantastyczną, dobrą energią, a zaproszeni do koncertu aktorzy częstochowskiego teatru śpiewają wyśmienicie, a to – w połączeniu z repertuarem – gwarantuje udany wieczór”.

DATA i GODZINA SPEKTAKLU: 13.03.2020r. godz. 19 .00 

Koszt wyjazdu 35 zł. Zapisy i wpłaty do 2 marca 2020r. w siedzibie GCKiR, ul. Sportowa 60, od pn. do pt., w godz. 8-16 (tel. 34 344 19 33) lub w Świetlicy w Aleksandrii, od pn. do pt., w godz. 13 - 17 (kom. 790 748 177). Zapraszamy!

GCKiR

Źródło inf. https://www.teatr-mickiewicza.pl/

MAKABUNDA - TY ALBO ŻADNA 
Gmina Konopiska
Miejscowość Konopiska zawdzięcza swoją nazwę konopii, którą uprawiali mieszkańcy okolicy. W skład gminy wchodzą następujące sołectwa: Konopiska (siedziba urzędu gminy), Aleksandria I, Aleksandria Druga, Hutki, Jamki, Kopalnia, Leśniaki, Łaziec, Rększowice, Walaszczyki, Wąsosz, Wygoda, Korzonek, Kowale.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).