Środa, 18 lipca 2018r. | Imieniny: Erwina, Kamila, Szymona
Pokaż menu

MONIKA KOWALCZYK UCZENNICA KLASY III GIMNAZJUM W KONOPISKACH FINALISTKĄ KONKURSÓW Z CHEMII I GEOGRAFII

Marzec 30, 2017

 

Monika Kowalczyk uczennica klasy III „c” jest dziewczynką bardzo pracowitą i ambitną, dzięki czemu osiąga celujące wyniki. Nauka jest jej pasją.  Uczennica startuje z dużym powodzeniem w różnych konkursach, w ubiegłym roku szkolnym zdobyła tytuł laureata z języka polskiego. W bieżącym roku szkolnym została finalistką dwóch konkursów:  konkursu przedmiotowego z geografii i konkursu przedmiotowego z chemii.

Monika interesuje się chemią od pierwszej klasy gimnazjum. Aktywnie uczestniczyła w zajęciach koła chemicznego, systematycznie pogłębiała swoją wiedzę z tego przedmiotu. Monika bowiem w przyszłości pragnie studiować medycynę, mamy nadzieję, że jej marzenie  się spełni. Dziewczynka znajduje również czas na sport, pracę w samorządzie szkolnym a także na realizację swojego hobby , którym jest moda i szycie. 

Wysiłek i osiągnięcia uczennicy zostały docenione, dziewczynka uzyskała stypendium  „Śląskie inwestujemy w talenty”.

Praca z Moniką to prawdziwa przyjemność!

Ewa Zaporowska, Anna Trzepizur
Gmina Konopiska
Miejscowość Konopiska zawdzięcza swoją nazwę konopii, którą uprawiali mieszkańcy okolicy. W skład gminy wchodzą następujące sołectwa: Konopiska (siedziba urzędu gminy), Aleksandria I, Aleksandria Druga, Hutki, Jamki, Kopalnia, Leśniaki, Łaziec, Rększowice, Walaszczyki, Wąsosz, Wygoda, Korzonek, Kowale.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).