Wtorek, 7 lipca 2020r. | Imieniny: Cyryla, Estery, Metodego
Pokaż menu

Nowe, spektakularne stroje dla naszych mażoretek!

29 maja, 2020

 

Podczas ostatniego treningu mażoretki „SZYK” z obydwu starszych grup otrzymały nowe stroje do tańca z pałeczką mażoretkową i pomponami. Nowa, efektowna kolorystyka strojów z pewnością ułatwi współpracę między grupami i pozwoli na tworzenie większych projektów oraz ciekawszych choreografii.

Stroje zostały zakupione przez Gminne Centrum Kultury i Rekreacji w Konopiskach oraz dofinansowane przez rodziców mażoretek uczęszczających do ww. grup.

Magdalena Chętkowska
Gmina Konopiska
Miejscowość Konopiska zawdzięcza swoją nazwę konopii, którą uprawiali mieszkańcy okolicy. W skład gminy wchodzą następujące sołectwa: Konopiska (siedziba urzędu gminy), Aleksandria I, Aleksandria Druga, Hutki, Jamki, Kopalnia, Leśniaki, Łaziec, Rększowice, Walaszczyki, Wąsosz, Wygoda, Korzonek, Kowale.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).