Sobota, 6 marca 2021r. | Imieniny: Rózy, Jordana, Agnieszki
Pokaż menu

Nowy okres świadczeniowy 500+

15 stycznia, 2021
Leśniczówka w Hutkach - Przykuta / Wikipedia / GFDL Leśniczówka w Hutkach - Przykuta / Wikipedia / GFDL

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Konopiskach informuje, że w nowym okresie świadczeniowym przyjmowanie wniosków w sprawie ustalenia prawa do świadczenia wychowawczego rozpocznie się od 1 kwietnia 2021 r. (wersja papierowa składana w siedzibie GOPS: Konopiska ul. Lipowa 1 lub przesyłana listownie na adres GOPS), a w przypadku wniosków składanych drogą elektroniczną – od 1 lutego 2021 r.

Wniosek w wersji elektronicznej można złożyć poprzez:
1. a) system teleinformatyczny dostępny na stronie https://empatia.mpips.gov.pl po jego uwierzytelnieniu bezpiecznym podpisem elektronicznym weryfikowanym za pomocą ważnego kwalifikowanego certyfikatu albo podpisem potwierdzonym profilem zaufanym ePUAP,
2. b) system teleinformatyczny Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (PUE ZUS),
3. c) system teleinformatyczny banków świadczących usługi drogą elektroniczną.

Wnioski w formie papierowej będą przyjmowane w siedzibie GOPS w poniedziałki, środy i czwartki w godz. 7.00-14.30, we wtorki w godz. 7.00-16.30 oraz piątki godz. 7.00-12.30.

Magdalena Badora
Kierownik GOPS Konopiska
Gmina Konopiska
Miejscowość Konopiska zawdzięcza swoją nazwę konopii, którą uprawiali mieszkańcy okolicy. W skład gminy wchodzą następujące sołectwa: Konopiska (siedziba urzędu gminy), Aleksandria I, Aleksandria Druga, Hutki, Jamki, Kopalnia, Leśniaki, Łaziec, Rększowice, Walaszczyki, Wąsosz, Wygoda, Korzonek, Kowale.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).