Sobota, 26 września 2020r. | Imieniny: Wawrzynca, Kosmy, Damiana
Pokaż menu

Obwieszczenie`

16 września, 2020
Urząd Gminy Konopiska - Waraciła / Wikipedia / CC BY-SA 4.0 Urząd Gminy Konopiska - Waraciła / Wikipedia / CC BY-SA 4.0

Konopiska, dnia 16.09.2020r.
GR.6733.5.2020

OBWIESZCZENIE WÓJTA GMINY KONOPISKA 

Zgodnie z art. 53 ust. 4 pkt 6 i 8 oraz art. 53 ust. 5 i 5c  ustawy z dnia 27 marca 2003r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (Dz. U. z 2018r. poz. 1945 z późn. zm.)  i art. 106 KPA zawiadamiam że wystąpiono do Starostwa Powiatowego w Częstochowie, Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie Zarządu Zlewni w Sieradzu i Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Katowicach o uzgodnienie projektu decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego dla zamierzenia inwestycyjnego polegającego na budowie sieci wodociągowej o długości ok. 180,0 m na dz. nr ewid. 1360, 101/6, 101/13 obręb Rększowice.

Z aktami przedmiotowej sprawy można zapoznać się oraz wnieść ewentualne uwagi, zastrzeżenia i wnioski dotyczące projektowanej inwestycji w Urzędzie Gminy Konopiska (siedziba urzędu: 42-274 Konopiska, ul. Lipowa 5)  w godzinach pracy urzędu. 

Wójt Gminy Konopiska
mgr inż. Jerzy Żurek
Gmina Konopiska
Miejscowość Konopiska zawdzięcza swoją nazwę konopii, którą uprawiali mieszkańcy okolicy. W skład gminy wchodzą następujące sołectwa: Konopiska (siedziba urzędu gminy), Aleksandria I, Aleksandria Druga, Hutki, Jamki, Kopalnia, Leśniaki, Łaziec, Rększowice, Walaszczyki, Wąsosz, Wygoda, Korzonek, Kowale.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).