Sobota, 28 listopada 2020r. | Imieniny: Leslawa, Zdzislawa, Stefana
Pokaż menu

Obwieszczenie

23 października, 2020
Urząd Gminy Konopiska - Waraciła / Wikipedia / CC BY-SA 4.0 Urząd Gminy Konopiska - Waraciła / Wikipedia / CC BY-SA 4.0

Konopiska, 23.10.2020 r.

 Gr.6720.1.2017          

 OBWIESZCZENIE WÓJTA GMINY KONOPISKA

O WYŁOŻENIU DO PUBLICZNEGO WGLĄDU PROJEKTU ZMIANY STUDIUM UWARUNKOWAŃ I KIERUNKÓW ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO GMINY KONOPISKA

Na podstawie art. 11 pkt. 7 i 8 oraz art. 27 ustawy z dnia 27 marca 2003 r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (Dz. U. 2020, poz. 293, ze zm.), w związku z  uchwałą Nr 276/XXXIX/2017 Rady Gminy Konopiska z dnia 19 września 2017 r. w sprawie przystąpienia do opracowania zmiany studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego

zawiadamiam o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu zmiany Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Konopiska wraz z prognozą oddziaływania na środowisko w dniach od 30 października do 1 grudnia 2020r. w siedzibie Urzędu Gminy w Konopiskach, ul. Lipowa 5, pokój nr 3 w godzinach od 8ºº do 14ºº.

Projekt zamieszczony będzie w podanym terminie również na stronie internetowej  Urzędu Gminy Konopiska oraz w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Gminy Konopiska.

Dyskusja publiczna nad przyjętymi w projekcie studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego rozwiązaniami odbędzie się w dniu 1 grudnia 2020r. o godz. 16ºº w sali posiedzeń Urzędu Gminy w Konopiskach, ul. Lipowa 5.

Zmiana dotyczy rejonu terenów przemysłowych przy ul. Gościnnej w miejscowości Aleksandria Pierwsza

Uwagi do studium może wnieść każdy, kto kwestionuje ustalenia przyjęte w projekcie zmiany studium, wyłożonym do publicznego wglądu.

Uwagi do studium należy składać do Wójta Gminy Konopiska, na piśmie, na adres ul. Lipowa 542-274 Konopiska lub w formie elektronicznej na adres , a w sprawach związanych z ochroną środowiska również ustnie do protokołu w nieprzekraczalnym terminie do dnia 22 grudnia 2020r., z podaniem imienia i nazwiska lub nazwy jednostki organizacyjnej, adresu oraz oznaczenia nieruchomości, której uwaga dotyczy.

Uwagi zostaną rozpatrzone przez Wójta Gminy Konopiska.

Wójt Gminy Konopiska
mgr inż. Jerzy Żurek

 

kategoria: Powiązane pliki [1]
format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
pdf KonopskaStudium2020-obwieszczenie-o-wylozeniu.pdf 20-10-23 08:07 467.05KB
pobierz
plik: KonopskaStudium2020-obwieszczenie-o-wylozeniu.pdfGmina Konopiska
Miejscowość Konopiska zawdzięcza swoją nazwę konopii, którą uprawiali mieszkańcy okolicy. W skład gminy wchodzą następujące sołectwa: Konopiska (siedziba urzędu gminy), Aleksandria I, Aleksandria Druga, Hutki, Jamki, Kopalnia, Leśniaki, Łaziec, Rększowice, Walaszczyki, Wąsosz, Wygoda, Korzonek, Kowale.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).