Czwartek, 21 stycznia 2021r. | Imieniny: Agnieszki, Jaros?awa
Pokaż menu

Obwieszczenie

07 stycznia, 2021
Leśniczówka w Hutkach - Przykuta / Wikipedia / GFDL Leśniczówka w Hutkach - Przykuta / Wikipedia / GFDL

Konopiska, dnia 07.01.2021r.
GR.6733.9.2020 

OBWIESZCZENIE WÓJTA GMINY KONOPISKA 

Zgodnie z art. 53 ust.1 ustawy z dnia 27 marca 2003r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (Dz. U. z 2020r. poz. 293 z późn. zm.) zawiadamiam, że w dniu  29.12.2020r. na wniosek Polskiej Spółki Gazownictwa sp. z o. o. w Tarnowie reprezentowanej przez pełnomocnika Pana Mateusza Bulę zostało wszczęte postępowanie zmierzające do wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego dla zamierzenia inwestycyjnego polegającego na budowie odcinka sieci gazowej w miejscowościach Leśniaki i Korzonek na działkach  nr ewid.: 162, 250/1, 400  obręb Korzonek oraz nr ewid. 35/7 i 42 obręb Jamki.

 

Jednocześnie zawiadamiam, że na podstawie art. 53 ust. 4 pkt 6 oraz art. 53 ust. 5 w/w ustawy i art. 106 KPA wystąpiono do Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie Zarządu Zlewni w Sieradzu, Zarządu Dróg Wojewódzkich w Katowicach i Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Katowicach o uzgodnienie projektu decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego dla w/w zamierzenia inwestycyjnego.

 

 

Z aktami przedmiotowej sprawy można zapoznać się oraz wnieść ewentualne uwagi, zastrzeżenia i wnioski dotyczące projektowanej inwestycji w Urzędzie Gminy Konopiska (siedziba urzędu: 42-274 Konopiska, ul. Lipowa 5)  w godzinach pracy urzędu.

 

 

 

Wójt  Gminy Konopiska

mgr inż. Jerzy Żurek
Gmina Konopiska
Miejscowość Konopiska zawdzięcza swoją nazwę konopii, którą uprawiali mieszkańcy okolicy. W skład gminy wchodzą następujące sołectwa: Konopiska (siedziba urzędu gminy), Aleksandria I, Aleksandria Druga, Hutki, Jamki, Kopalnia, Leśniaki, Łaziec, Rększowice, Walaszczyki, Wąsosz, Wygoda, Korzonek, Kowale.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).