Piątek, 14 grudnia 2018r. | Imieniny: Alfreda, Izydora, Jana
Pokaż menu
Wolna powierzchnia

Obwieszczenie

Listopad 20, 2017
Leśniczówka w Hutkach - Przykuta / Wikipedia / GFDL Leśniczówka w Hutkach - Przykuta / Wikipedia / GFDL

Konopiska, dnia 20.11.2017r.
GR.6733.9.2017 

OBWIESZCZENIE WÓJTA GMINY KONOPISKA 

Na podstawie art. 53 ust.4 pkt 6 i 9 ustawy z dnia 27 marca 2003r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (Dz. U. z 2017r. poz. 1073) i art. 106 KPA zawiadamiam, że wystąpiono do Wojewódzkiego Zarządu Melioracji, Starostwa Powiatowego i Powiatowego Zarządu Dróg w Częstochowie o uzgodnienie projektu decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego dla zamierzenia inwestycyjnego polegającego na budowie kanalizacji sanitarnej w aglomeracji Konopiska etap I część I, na działkach nr ewid. 2511 i 2405 obręb Konopiska.

Z aktami przedmiotowej sprawy można zapoznać się oraz wnieść ewentualne uwagi, zastrzeżenia i wnioski w Urzędzie Gminy Konopiska (siedziba urzędu: 42-274 Konopiska, ul. Lipowa 5) w godzinach pracy (poniedziałek, środa, czwartek, piątek w godz. 7:00 – 15:00,  wtorek 7:00 – 17:00).
Gmina Konopiska
Miejscowość Konopiska zawdzięcza swoją nazwę konopii, którą uprawiali mieszkańcy okolicy. W skład gminy wchodzą następujące sołectwa: Konopiska (siedziba urzędu gminy), Aleksandria I, Aleksandria Druga, Hutki, Jamki, Kopalnia, Leśniaki, Łaziec, Rększowice, Walaszczyki, Wąsosz, Wygoda, Korzonek, Kowale.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).