Środa, 15 lipca 2020r. | Imieniny: Henryka, Wlodzimierza, Dawida
Pokaż menu

Ogłoszenie o skróceniu naboru deklaracji na wymianę starych kotłów na paliwa stałe

16 października, 2019

 

OGŁOSZENIE Nr PGN/2/2019
z dnia 16.10.2019r.
dot. skrócenia naboru deklaracji na wymianę starych kotłów na paliwo stałe 

Informujemy, że termin składania deklaracji na wymianę starych źródeł ciepła opartych na paliwie stałym na wysokosprawne i ekologiczne źródła ciepła w budynkach/lokalach mieszkalnych zlokalizowanych na terenie gminy Konopiska (oparte na paliwie gazowym, węglowym lub biomasie) wskazany w ogłoszeniu Nr PGN/1/2019 z dnia 16.09.2019r. zostaje skrócony do dnia 8 listopada 2019r. do godziny 1500.

Termin ulega skróceniu z powodu osiągnięcia w ramach ogłoszonego naboru maksymalnej wysokości dofinansowania udzielonego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach wynikającego z planowanego do osiągnięcia efektu ekologicznego w ramach projektu pn: „Modernizacja źródeł ciepła w budynkach jednorodzinnych na terenie Gminy Konopiska w ramach Programu Ograniczenia Emisji dla Gminy Konopiska – etap I”.     

Pozostałe warunki naboru pozostają bez zmian.
Gmina Konopiska
Miejscowość Konopiska zawdzięcza swoją nazwę konopii, którą uprawiali mieszkańcy okolicy. W skład gminy wchodzą następujące sołectwa: Konopiska (siedziba urzędu gminy), Aleksandria I, Aleksandria Druga, Hutki, Jamki, Kopalnia, Leśniaki, Łaziec, Rększowice, Walaszczyki, Wąsosz, Wygoda, Korzonek, Kowale.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).