Poniedziałek, 25 maja 2020r. | Imieniny: Grzegorza, Urbana, Magdaleny
Pokaż menu

Pomoc dla przedsiębiorców

08 kwietnia, 2020
Urząd Gminy Konopiska - Waraciła / Wikipedia / CC BY-SA 4.0 Urząd Gminy Konopiska - Waraciła / Wikipedia / CC BY-SA 4.0

Wójt Gminy Konopiska wychodząc naprzeciw problemom przedsiębiorców, którzy prowadzą działalność gospodarczą w na nieruchomościach stanowiących  własność gminy, a którzy z powodu epidemii koronawirusa znaleźli się w trudnej sytuacji finansowej wydał 7 kwietnia br. zarządzenie,  w którym określone zostały formy pomocy. Przedsiębiorcy, którzy będą chcieli uzyskać pomoc, powinni złożyć wniosek o udzielenie pomocy na adres Wzór wniosku znajduje się na stronie internetowej www.konopiska.pl. Więcej informacji pod numerem telefonu 34 3282405. 

Pomoc dla przedsiębiorcy w trzech krokach: 

  1. Pobierz wzór wniosku o udzielenie pomocy.
    Wzór wniosku o udzielnie pomocy został opracowany i jest dostępny na stronie internetowej www.konopiska.pl. Wzór nie jest obowiązkowy, ale zawiera wszystkie elementy wymagane Zarządzeniem Nr 27/2020 Wójta Gminy Konopiska z dnia 7 kwietnia 2020 r. w sprawie szczególnej formy udzielania pomocy dla przedsiębiorców poprzez wprowadzenia zasad obniżenia lub zwolnienia z czynszu najmu lub dzierżawy za nieruchomości gminne w związku z ograniczeniem prowadzenia przez najemców lub dzierżawców działalności gospodarczej z uwagi na ogłoszenie na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu  epidemii. 
  1. Zadzwoń do Urzędu Gminy Konopiska
    Obsługa przedsiębiorców składających wnioski o udzielenie pomocy będzie świadczona w godzinach pracy Urzędu Gminy Konopiska  pod  numerem telefonu 34 3282405. 
  1. Wypełnij, podpisz i wyślij wniosek korzystając z wersji elektronicznej należy wypełniony i podpisany wniosek wraz z wymaganymi załącznikami odwzorować cyfrowo i wysłać na adres e-mail: . Korzystając z wersji papierowej należy wypełniony i podpisany wniosek wraz z wymaganymi załącznikami złożyć w skrzynce wystawionej przed Urzędem Gminy Konopiska lub przesłać pocztą na adres: Urząd Gminy w Konopiskach, 42-274 Konopiska, ul. Lipowa 5.
kategoria: Powiązane pliki [1]
format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
docx Wniosek 20-04-08 07:40 13.97KB
pobierz
plik: WniosekGmina Konopiska
Miejscowość Konopiska zawdzięcza swoją nazwę konopii, którą uprawiali mieszkańcy okolicy. W skład gminy wchodzą następujące sołectwa: Konopiska (siedziba urzędu gminy), Aleksandria I, Aleksandria Druga, Hutki, Jamki, Kopalnia, Leśniaki, Łaziec, Rększowice, Walaszczyki, Wąsosz, Wygoda, Korzonek, Kowale.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).