Sobota, 28 listopada 2020r. | Imieniny: Leslawa, Zdzislawa, Stefana
Pokaż menu

Pomoc od radnych dla DPS-u

22 maja, 2020

 

Czternastu Radnych Gminy Konopiska przekazało do Domu Pomocy Społecznej w Blachowni zebraną pośród siebie kwotę 4200 zł – na pomoc w walce z wirusem SARS-CoV-2. Pieniądze posłużą do zakupu niezbędnych środków ochrony osobistej dla podopiecznych i personelu DPS-u. Wspólne i solidarne działanie pozwoli na ochronę zdrowia i życia osób najbardziej narażonych na działanie wirusa.

Słowa wdzięczności za życzliwość i poszanowanie drugiego człowieka w imieniu podopiecznych i pracowników Domu Pomocy Społecznej w Blachowni przekazał Przewodniczącemu Rady oraz Radnym Gminy Konopiska Dyrektor Pan Marcin Huras.

O.Muc/Gmina Konopiska  

 

 
Gmina Konopiska
Miejscowość Konopiska zawdzięcza swoją nazwę konopii, którą uprawiali mieszkańcy okolicy. W skład gminy wchodzą następujące sołectwa: Konopiska (siedziba urzędu gminy), Aleksandria I, Aleksandria Druga, Hutki, Jamki, Kopalnia, Leśniaki, Łaziec, Rększowice, Walaszczyki, Wąsosz, Wygoda, Korzonek, Kowale.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).