Poniedziałek, 19 kwietnia 2021r. | Imieniny: Adolfa, Tymona, Leona
Pokaż menu

Projekt Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

07 kwietnia, 2021

 

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (PEFRON) zaprasza kandydatów do uczestnictwa w projekcie „Wypracowanie i pilotażowe wdrożenie modelu kompleksowej rehabilitacji umożliwiającej podjęcie lub powrót do pracy” (POWRÓT DO ZDROWIA, POWRÓT DO PRACY).

Projekt ten jest skierowany do osób, które z powodu choroby lub wypadku straciły możliwość wykonywania dotychczasowego zawodu i wymagają przekwalifikowania, a także do osób, które nigdy nie pracowały, a chcą zdobyć zawód i podjąć pracę dostosowaną do ich możliwości zdrowotnych. Trzymodułowa rehabilitacja kompleksowa (moduł zawodowy, moduł medyczny, moduł psychospołeczny) odbywa się w Ośrodku Rehabilitacji Kompleksowej. Długość pobytu w Ośrodku jest uzależniona od czasu trwania kursu zawodowego, jaki uczestnik wybierze wraz z doradcą zawodowym (ok. 6 miesięcy). Projekt dla uczestników jest bezpłatny. Rekrutacja odbywa się poprzez PFRON – należy zadzwonić na numer 22 50 55 600 lub napisać: .

Formularz rekrutacyjny oraz dodatkowe informacje w załącznikach.

Magdalena Badora
Kierownik GOPS Konopiska

 

 

kategoria: Powiązane pliki [4]
format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
pdf Ulotka PFRON 21-04-07 08:10 2.05MB
pobierz
plik: Ulotka PFRON
pdf FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY 21-04-07 08:10 567.33KB
pobierz
plik: FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
pdf PFRON_Model rehabilitacji 21-04-07 08:11 3MB
pobierz
plik: PFRON_Model rehabilitacji
pdf Folder 21-04-07 08:11 10.82MB
pobierz
plik: FolderGmina Konopiska
Miejscowość Konopiska zawdzięcza swoją nazwę konopii, którą uprawiali mieszkańcy okolicy. W skład gminy wchodzą następujące sołectwa: Konopiska (siedziba urzędu gminy), Aleksandria I, Aleksandria Druga, Hutki, Jamki, Kopalnia, Leśniaki, Łaziec, Rększowice, Walaszczyki, Wąsosz, Wygoda, Korzonek, Kowale.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).