Piątek, 17 sierpnia 2018r. | Imieniny: Zanny, Mirona, Jacka
Pokaż menu

Protokół z rozstrzygnięcia XV Międzypowiatowego Konkursu Plastycznego na „Kartkę Walentynkową”

Luty 06, 2018
Leśniczówka w Hutkach - Przykuta / Wikipedia / GFDL Leśniczówka w Hutkach - Przykuta / Wikipedia / GFDL

Protokół z rozstrzygnięcia XV Międzypowiatowego Konkursu Plastycznego na „Kartkę Walentynkową” z dnia 02.02.2018r. 
Organizator konkursu Gminne Centrum Kultury i Rekreacji w Konopiskach, powołał Komisję Konkursową w składzie:
1. Małgorzata Chebel -  plastyk
2. Tadeusz Ogonek - plastyk
Na konkurs wpłynęło 367 prac.

Komisja przyznała następujące nagrody i wyróżnienia:

I  GRUPA WIEKOWA -  PRZEDSZKOLA i  KL.”0”
I nagroda - Emilia Kiełbasa  -  Publiczne Przedszkole w Konopiskach
I nagroda - Aleksandra Kołodziejczyk - Publiczne Przedszkole w Konopiskach
II nagroda - Wiktoria Mrowiec - Publiczne Przedszkole w Konopiskach
II nagroda - Rosie Crawford - Publiczne Przedszkole w Konopiskach
III nagroda - Blanka Kafuz  - Miejski Ośrodek Kultury w Kłobucku
III nagroda - Jakub Zając  -  Miejski Ośrodek Kultury w Kłobucku
III nagroda - Marcel Domagała - Gminne Centrum Kultury i Rekreacji w Konopiskach
Wyróżnienie - Magdalena Szklarz  - Miejski Ośrodek Kultury w Kłobucku
Wyróżnienie -  Iga Kocik - Miejski Ośrodek Kultury w Kłobucku
Wyróżnienie - Aleksandra Pawełczak - Miejski Ośrodek Kultury w Kłobucku 

II GRUPA WIEKOWA - KL.I –III
I nagroda - Lena Nieckarz  -  Szkoła Podstawowa nr 52 w Częstochowie
I nagroda - Kornelia Polańska  -  Szkoła Podstawowa nr 52 w Częstochowie
I nagroda - Klaudia Okaj   -  Szkoła Podstawowa nr 52 w Częstochowie
II nagroda - Katarzyna Jaworska  -  Szkoła Podstawowa w Żarkach-Letnisku
III nagroda - Julia Radecka  -   Szkoła Podstawowa w Mstowie
Wyróżnienie - Kamila Świącik  -  Miejski Ośrodek Kultury w Kłobucku
Wyróżnienie - Zuzanna Walicka  -  Miejski Ośrodek Kultury w Kłobucku
Wyróżnienie - Joanna Wośtak  -  Miejski Ośrodek Kultury w Kłobucku
Wyróżnienie - Natasza Swatek  -  Miejski Ośrodek Kultury w Kłobucku                         

III GRUPA WIEKOWA - KL.IV - VI
I nagroda - Maja Mazur  -  Szkoła Podstawowa nr 52 w Częstochowie
I nagroda - Nikola Okoń  -  Szkoła Podstawowa nr 52 w Częstochowie
II nagroda - Lena Pietrzak  -  Szkoła Podstawowa nr 52 w Częstochowie
II nagroda - Oliwia Tomalska  -  Szkoła Podstawowa nr 52 w Częstochowie
III nagroda - Milena Wesołowska -  Szkoła Podstawowa nr 52 w Częstochowie
III nagroda - Natalia Salomon  -  Szkoła Podstawowa nr 52 w Częstochowie
Wyróżnienie - Amelia Tałaj  -  Miejski Ośrodek Kultury w Kłobucku
Wyróżnienie - Martyna Kotowicz   -    Szkoła Podstawowa nr 21 w Częstochowie   
Wyróżnienie - Hanna Wiśniewska  -  Szkoła Podstawowa w Konopiskach                     

IV GRUPA WIEKOWA - KL. GIMNAZJUM
I nagroda - Łukasz Parafiniuk - Szkoła Podstawowa we Wrzosowej
I nagroda -  Klaudia Krawczyk - Szkoła Podstawowa nr 52 w Częstochowie
II nagroda - Natalia Lewandowska - Szkoła Podstawowa nr 52 w Częstochowie
II nagroda - Aleksandra Rycharska - Szkoła Podstawowa nr 52 w Częstochowie
II nagroda - Julia Rumik - Szkoła Podstawowa nr 52 w Częstochowie
II nagroda - Liwia Zaborowska - Szkoła Podstawowa nr 52 w Częstochowie
III nagroda - Aleksandra Sufin - Szkoła Podstawowa w Konopiskach
III nagroda - Weronika Brol - Zespół Placówek Oświatowych w Boronowie
III nagroda - Nadia Klabisz - Szkoła Podstawowa nr 16 w Częstochowa
Wyróżnienie - Monika Płaczek - Szkoła Podstawowa w Konopiskach
Wyróżnienie - Weronika Mrowiec - Miejski Ośrodek Kultury w Kłobucku
  

V GRUPA WIEKOWA - MŁODZIEŻ  i DOROŚLI         
I nagroda - Anna Bednarek - Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Częstochowie
II nagroda - Krystyna Golańska - Dom Pomocy Społecznej w Częstochowie
III nagroda - Agata Brol - Liceum Ogólnokształcące im. J. Słowackiego w Częstochowie

GRATULUJEMY!

Na wręczenie dyplomów oraz nagród zapraszamy 15. 02. 2018 r. o godz. 12.00 do Kościoła Parafialnego w Konopiskach

GCKiR




Gmina Konopiska
Miejscowość Konopiska zawdzięcza swoją nazwę konopii, którą uprawiali mieszkańcy okolicy. W skład gminy wchodzą następujące sołectwa: Konopiska (siedziba urzędu gminy), Aleksandria I, Aleksandria Druga, Hutki, Jamki, Kopalnia, Leśniaki, Łaziec, Rększowice, Walaszczyki, Wąsosz, Wygoda, Korzonek, Kowale.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).