Środa, 26 czerwca 2019r. | Imieniny: Jana, Pawla
Pokaż menu

ROZKŁADY JAZDY PRZEWOŹNIKA GTV BUS

Marzec 05, 2018

Drodzy Mieszkańcy jak informowaliśmy już w poprzednich artykułach na naszej stronie internetowej, firmie GTV BUS  brakuje do uzyskania zezwolenia na regularne przewozy po terenie gminy Konopiska tylko zaopiniowania przez Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego. Pozostałe urzędy zaopiniowały pozytywnie przedstawione rozkłady jazdy.

Po uzyskaniu wszystkich opinii Urząd Miasta w Częstochowie wyda przewoźnikowi zezwolenie, które wejdzie w życie po 10 dniach. 

W związku z powyższym zamieszczamy rozkłady jazdy przedstawione przez firmę GTV BUS. 

101 Aleksandria ↔Częstochowa  - dni robocze - szkolne - link

101 Aleksandria↔  Częstochowa – dni wolne od nauki szkolnej - link

101 Aleksandria ↔ Częstochowa  - sobota, niedziela - link 

Pasażerowie korzystający z linii 101 mają możliwość dojazdu do przystanku Częstochowa ul. Przyjemna z możliwością przesiadki na linie 33, bądź dojazdu do przystanku Częstochowa Dźbów z możliwością przesiadki na linie 23, 33, 38 MPK zgodnie z załączonym rozkładem jazdy 

102 Jamki, Leśniaki, Korzonek ↔ Częstochowa  - dni robocze - szkolne - link

102 Jamki, Leśniaki, Korzonek ↔Częstochowa - dni wolne od nauki szkolnej - link

102 Jamki, Leśniaki, Korzonek ↔Częstochowa -  sobota, niedziela - link

Pasażerowie korzystający z linii 102 mają możliwość dojazdu do przystanku Częstochowa ul. Przyjemna z możliwością przesiadki na linie 33, bądź dojazdu do przystanku Częstochowa Dźbów z możliwością przesiadki na linie 23, 33, 38 MPK zgodnie z załączonym rozkładem jazdy  

104 Hutki  Wąsosz ↔Konopiska  - dni robocze - szkolne - link

104 Hutki  Wąsosz↔ Konopiska  – dni wolne od nauki szkolnej - link

104 Hutki  Wąsosz ↔Konopiska  - sobota, niedziela - link

Pasażerowie korzystający z linii 104 mają możliwość dojazdu do Częstochowy poprzez przesiadkę na przystanku Wąsosz pętla na linię 33 MPK. Natomiast kurs będzie dalej kontynuowany do miejscowości Konopiska.

Przypominamy że zamieszczone powyżej rozkłady jazdy obowiązywać będą od momentu uruchomienia przewozów przez około trzy miesiące. W tym czasie zbierane będą opinie oraz wnioski pasażerów, a także badane napełnienia na poszczególnych kursach.
Gmina Konopiska
Miejscowość Konopiska zawdzięcza swoją nazwę konopii, którą uprawiali mieszkańcy okolicy. W skład gminy wchodzą następujące sołectwa: Konopiska (siedziba urzędu gminy), Aleksandria I, Aleksandria Druga, Hutki, Jamki, Kopalnia, Leśniaki, Łaziec, Rększowice, Walaszczyki, Wąsosz, Wygoda, Korzonek, Kowale.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).