Piątek, 25 września 2020r. | Imieniny: Aurelii, Wladyslawa, Kleofasa
Pokaż menu

sadziMY

16 września, 2020

 

Lasy Państwowe po raz kolejny zapraszają mieszkańców gmin do udziału w akcji, zainicjowanej przez Prezydenta Andrzeja Dudę – sadziMy.

W ramach tej akcji można, za darmo, w każdym nadleśnictwie w kraju odebrać sadzonki drzew leśnych przeznaczone do wysadzenia na własnych gruntach odbierających sadzonki. 

Również w Nadleśnictwie Herby można otrzymać sadzonki – w dniu 18 wrzesnia 2020 r. Do odbioru pod siedzibą nadleśnictwa, w godzinach 9.00 – 15.00. 

Telefon kontaktowy :  607350766

 

 Gmina Konopiska
Miejscowość Konopiska zawdzięcza swoją nazwę konopii, którą uprawiali mieszkańcy okolicy. W skład gminy wchodzą następujące sołectwa: Konopiska (siedziba urzędu gminy), Aleksandria I, Aleksandria Druga, Hutki, Jamki, Kopalnia, Leśniaki, Łaziec, Rększowice, Walaszczyki, Wąsosz, Wygoda, Korzonek, Kowale.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).