Sobota, 15 grudnia 2018r. | Imieniny: Niny, Celiny, Waleriana
Pokaż menu
Wolna powierzchnia

Spotkanie z Jaśkiem Melą w Konopiskach

Listopad 22, 2017

 

Młodzież z Oazy i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży parafii św. Walentego w Konopiskach zaprasza 25 listopada 2017 roku (sobota) o godz. 18.00 na jedyne i niepowtarzalne spotkanie z Jaśkiem Melą. 

Jan Mela - polski podróżnik i działacz społeczny. Pierwszy, najmłodszy w historii niepełnosprawny, który zdobył północny i południowy biegun w ciągu jednego roku.

Zapraszamy!

 

 

 
Gmina Konopiska
Miejscowość Konopiska zawdzięcza swoją nazwę konopii, którą uprawiali mieszkańcy okolicy. W skład gminy wchodzą następujące sołectwa: Konopiska (siedziba urzędu gminy), Aleksandria I, Aleksandria Druga, Hutki, Jamki, Kopalnia, Leśniaki, Łaziec, Rększowice, Walaszczyki, Wąsosz, Wygoda, Korzonek, Kowale.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).