Poniedziałek, 23 kwietnia 2018r. | Imieniny: Jerzego, Wojciecha
Pokaż menu

Szczegółowy rozkład jazdy autobusów GTV

Marzec 21, 2018

 

Szanowni Mieszkańcy,

            Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami informujemy, że od dnia 26 marca 2018 roku (poniedziałek) na terenie Konopiska rusza gminna komunikacja z przesiadkami póki co w Dźbowie lub Wąsoszu. Komunikacja ta będzie darmowa do Dźbowa do 1 kwietnia 2018r. Będzie ona funkcjonowała do odwołania, to znaczy do chwili otrzymania przez firmę GTV BUS zgodny na przedłużenie linii do Częstochowa Focha. Rozkład ważny od 26 marca jest podany w załączonych linkach poniżej.

            Tak jak już wcześniej informowano, firma GTV BUS złożyła już stosowne wnioski o możliwość przedłużenia linii do przystanku Częstochowa Focha. Mam nadzieję, że w jak najkrótszym terminie czasowym uwzgledniającym ustawowe wymogi prawne, przewoźnik otrzyma zgodę na wjazd do Częstochowy oraz stosowne zezwolenia od Prezydenta Miasta Częstochowa. O tempie załatwiania sprawy będą Państwo na bieżąco informowani.

            Jeśli tylko UM w Częstochowie wyda stosowne zezwolenia wówczas przewoźnik niezwłocznie rozpocznie obsługę kursów do i z Częstochowa Focha. Poniżej znajdują się rozkłady jazdy, proponowanego nowego rozkładu które będą obowiązywały od momentu uzyskania zezwoleń (bez przesiadki w Dźbowie). Są to tabliczki rozkładowe z poszczególnych sołectw naszej gminy oraz godziny odjazdów do poszczególnych sołectw naszej gminy z Częstochowy.

            Przypominamy, że z chwilą otrzymania stosownych zezwoleń na dojazd do przystanku Częstochowa Focha – komunikacja po gminie Konopiska będzie darmowa. Pasażer kupuje jedynie bilet u kierowcy do Częstochowy za kwotę 4,50 zł., bilet miesięczny normalny 141.00 zł.

Nowe rozkłady jazdy do przystanku Częstochowa Focha zostaną opublikowane zaraz po uzyskaniu stosownych zezwoleń.

kategoria: Powiązane pliki [56]
format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
pdf Aleksandria I kier. Częstochowa 18-03-21 07:53 117.43KB
pobierz
plik: Aleksandria I kier. Częstochowa
pdf Aleksandria I kier. Aleksandria 18-03-21 07:53 117.38KB
pobierz
plik: Aleksandria I kier. Aleksandria
pdf Aleksandria II kier. Aleksandria, Częstochowa 18-03-21 07:53 117.98KB
pobierz
plik: Aleksandria II kier. Aleksandria, Częstochowa
pdf Aleksandria III kier. Aleksandria, Częstochowa 18-03-21 07:56 117.99KB
pobierz
plik: Aleksandria III kier. Aleksandria, Częstochowa
pdf Aleksandria IV kier. Aleksandria, Częstochowa 18-03-21 07:56 118KB
pobierz
plik: Aleksandria IV kier. Aleksandria, Częstochowa
pdf Aleksandria kier. Aleksandria, Częstochowa 18-03-21 07:57 117.98KB
pobierz
plik: Aleksandria kier. Aleksandria, Częstochowa
pdf Aleksandria Las kier. Aleksandria, Częstochowa 18-03-21 07:58 117.97KB
pobierz
plik: Aleksandria Las kier. Aleksandria, Częstochowa
pdf Aleksandria Skrzyżowanie I kier. Aleksandria, Częstochowa 18-03-21 07:58 117.99KB
pobierz
plik: Aleksandria Skrzyżowanie I kier. Aleksandria, Częstochowa
pdf Aleksandria Skrzyżowanie kier. Częstochowa 18-03-21 07:58 117.43KB
pobierz
plik: Aleksandria Skrzyżowanie kier. Częstochowa
pdf Aleksandria Szkoła kier. Aleksandria, Częstochowa 18-03-21 07:58 118.01KB
pobierz
plik: Aleksandria Szkoła kier. Aleksandria, Częstochowa
pdf Częstochowa Dźbów kier. Aleksandria, Jamki 18-03-21 07:59 117.7KB
pobierz
plik: Częstochowa Dźbów kier. Aleksandria, Jamki
pdf Częstochowa Przyjemna kier. Aleksandria, Jamki 18-03-21 07:59 117.67KB
pobierz
plik: Częstochowa Przyjemna kier. Aleksandria, Jamki
pdf Częstochowa Przyjemna kier. Częstochowa 18-03-21 07:59 117.84KB
pobierz
plik: Częstochowa Przyjemna kier. Częstochowa
pdf Hutki I kier. Konopiska, Hutki 18-03-21 08:00 118.44KB
pobierz
plik: Hutki I kier. Konopiska, Hutki
pdf Hutki II kier. Konopiska, Hutki 18-03-21 08:00 118.4KB
pobierz
plik: Hutki II kier. Konopiska, Hutki
pdf Hutki kier. Konopiska, Hutki 18-03-21 08:00 118.42KB
pobierz
plik: Hutki kier. Konopiska, Hutki
pdf Hutki OSP kier. Konopiska 18-03-21 08:01 117.81KB
pobierz
plik: Hutki OSP kier. Konopiska
pdf Jamki OSP kier. Częstochowa 18-03-21 08:01 117.74KB
pobierz
plik: Jamki OSP kier. Częstochowa
pdf Jamki kier. Częstochowa 18-03-21 08:01 117.57KB
pobierz
plik: Jamki kier. Częstochowa
pdf Jamki Pętla kier. Częstochowa 18-03-21 08:01 117.74KB
pobierz
plik: Jamki Pętla kier. Częstochowa
pdf Konopiska I kier. Aleksandria 18-03-21 08:02 117.03KB
pobierz
plik: Konopiska I kier. Aleksandria
pdf Konopiska I kier. Częstochowa 18-03-21 08:02 117.38KB
pobierz
plik: Konopiska I kier. Częstochowa
pdf Konopiska II kier. Aleksandria.pdf 18-03-21 08:02 117.03KB
pobierz
plik: Konopiska II kier. Aleksandria.pdf
pdf Konopiska II kier. Częstochowa 18-03-21 08:03 117.39KB
pobierz
plik: Konopiska II kier. Częstochowa
pdf Konopiska Rynek kier. Aleksandria, Jamki 18-03-21 08:03 117.62KB
pobierz
plik: Konopiska Rynek kier. Aleksandria, Jamki
pdf Konopiska kier. Jamki, Częstochowa 18-03-21 08:03 118.15KB
pobierz
plik: Konopiska kier. Jamki, Częstochowa
pdf Konopiska Rynek kier. Częstochowa 18-03-21 08:04 117.4KB
pobierz
plik: Konopiska Rynek kier. Częstochowa
pdf Konopiska Rynek kier. Częstochowa (linia 102) 18-03-21 08:03 117.55KB
pobierz
plik: Konopiska Rynek kier. Częstochowa (linia 102)
pdf Konopiska Rynek kier. Hutki 18-03-21 08:04 116.66KB
pobierz
plik: Konopiska Rynek kier. Hutki
pdf Konopiska Skrzyżowanie kier. Aleksandria, Jamki 18-03-21 08:04 117.63KB
pobierz
plik: Konopiska Skrzyżowanie kier. Aleksandria, Jamki
pdf Konopiska Skrzyżowanie kier. Częstochowa 18-03-21 08:05 117.9KB
pobierz
plik: Konopiska Skrzyżowanie kier. Częstochowa
pdf Konopiska Skrzyżowanie kier. Hutki 18-03-21 08:05 116.84KB
pobierz
plik: Konopiska Skrzyżowanie kier. Hutki
pdf Konopiska Skrzyżowanie kier. Konopiska 18-03-21 08:05 116.64KB
pobierz
plik: Konopiska Skrzyżowanie kier. Konopiska
pdf Kopalnia kier. Aleksandria, Częstochowa 18-03-21 08:07 117.98KB
pobierz
plik: Kopalnia kier. Aleksandria, Częstochowa
pdf Korzonek I kier. Częstochowa 18-03-21 08:07 117.6KB
pobierz
plik: Korzonek I kier. Częstochowa
pdf Korzonek kier. Częstochowa 18-03-21 08:08 117.69KB
pobierz
plik: Korzonek kier. Częstochowa
pdf Leśniaki kier. Częstochowa 18-03-21 08:08 117.74KB
pobierz
plik: Leśniaki kier. Częstochowa
pdf Łaziec I kier. Konopiska, Hutki 18-03-21 08:09 118.32KB
pobierz
plik: Łaziec I kier. Konopiska, Hutki
pdf Łaziec kier. Konopiska, Hutki 18-03-21 08:09 118.26KB
pobierz
plik: Łaziec kier. Konopiska, Hutki
pdf Rększowice I kier. Hutki 18-03-21 08:10 116.98KB
pobierz
plik: Rększowice I kier. Hutki
pdf Rększowice I kier. Konopiska 18-03-21 08:10 117.78KB
pobierz
plik: Rększowice I kier. Konopiska
pdf Rększowice II kier. Konopiska, Hutki 18-03-21 08:10 118.4KB
pobierz
plik: Rększowice II kier. Konopiska, Hutki
pdf Rększowice kier. Konopiska, Hutki 18-03-21 08:11 118.32KB
pobierz
plik: Rększowice kier. Konopiska, Hutki
pdf Wąsosz I kier. Hutki 18-03-21 08:12 117.03KB
pobierz
plik: Wąsosz I kier. Hutki
pdf Wąsosz I kier. Konopiska 18-03-21 08:12 117.71KB
pobierz
plik: Wąsosz I kier. Konopiska
pdf Wąsosz kier. Hutki 18-03-21 08:13 116.8KB
pobierz
plik: Wąsosz kier. Hutki
pdf Wąsosz kier. Konopiska 18-03-21 08:13 116.63KB
pobierz
plik: Wąsosz kier. Konopiska
pdf Wąsosz Pętla kier. Konopiska, Hutki 18-03-21 08:13 117.53KB
pobierz
plik: Wąsosz Pętla kier. Konopiska, Hutki
pdf Wygoda I kier. Częstochowa 18-03-21 08:15 117.83KB
pobierz
plik: Wygoda I kier. Częstochowa
pdf Wygoda I kier. Aleksandria, Jamki 18-03-21 08:15 117.64KB
pobierz
plik: Wygoda I kier. Aleksandria, Jamki
pdf Wygoda I kier. Hutki 18-03-21 08:29 116.82KB
pobierz
plik: Wygoda I kier. Hutki
pdf Wygoda I kier. Konopiska 18-03-21 08:29 116.61KB
pobierz
plik: Wygoda I kier. Konopiska
pdf Wygoda Osiedle kier. Aleksandria, Jamki 18-03-21 08:29 117.68KB
pobierz
plik: Wygoda Osiedle kier. Aleksandria, Jamki
pdf Wygoda Osiedle kier. Częstochowa 18-03-21 08:30 117.86KB
pobierz
plik: Wygoda Osiedle kier. Częstochowa
pdf Wygoda Osiedle kier. Hutki 18-03-21 08:30 116.85KB
pobierz
plik: Wygoda Osiedle kier. Hutki
pdf Wygoda Osiedle kier. Konopiska 18-03-21 08:30 116.65KB
pobierz
plik: Wygoda Osiedle kier. Konopiska



Gmina Konopiska
Miejscowość Konopiska zawdzięcza swoją nazwę konopii, którą uprawiali mieszkańcy okolicy. W skład gminy wchodzą następujące sołectwa: Konopiska (siedziba urzędu gminy), Aleksandria I, Aleksandria Druga, Hutki, Jamki, Kopalnia, Leśniaki, Łaziec, Rększowice, Walaszczyki, Wąsosz, Wygoda, Korzonek, Kowale.

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).