Sobota, 11 lipca 2020r. | Imieniny: Olgi, Kaliny, Benedykta
Pokaż menu

Urząd Gminy Konopiska wznowił bezpośrednią obsługę klientów

26 maja, 2020

 

Szanowni Mieszkańcy. Informujemy, że z dniem 25 maja br. wznowiliśmy bezpośrednią obsługę klientów. W urzędzie nadal obowiązują ograniczenia związane z epidemią. Przyjmowanie interesantów odbywa się w biurze obsługi – kancelaria na parterze od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7.00 do 15.00 w wyznaczonej strefie bezpieczeństwa, przy zachowaniu szczególnych środków ostrożności, tj. dezynfekcja rąk, zasłonięte usta i nos oraz zachowanie bezpiecznej odległości.

Ze względu na  ochronę zdrowia i bezpieczeństwo mieszkańców oraz pracowników urzędu, zachęcamy do załatwiania spraw  za pośrednictwem poczty, Internetu, telefonu lub platformy ePUAP.

Nieczynna jest kasa.

Osoby chcące uregulować swoje płatności m.in. z tytułu zobowiązania podatkowego, opłat za wywóz nieczystości, czynszów mieszkaniowych i dzierżawnych oraz innych opłat, proszone są o dokonywanie ich za pośrednictwem bankowości internetowej lub bezpośrednio w Banku Spółdzielczym w Konopiskach. Bank z tego tytułu nie pobiera prowizji.

Przypominamy numery rachunków bankowych Gminy Konopiska
Bank Spółdzielczy w Konopiskach
40 8273 0006 2001 0000 0172 0001 – konto podstawowe
87 8273 0006 2000 0000 0172 2503 – konto związane z opłatą za wywóz nieczystości

Urząd Gminy w Konopiskach

 
Gmina Konopiska
Miejscowość Konopiska zawdzięcza swoją nazwę konopii, którą uprawiali mieszkańcy okolicy. W skład gminy wchodzą następujące sołectwa: Konopiska (siedziba urzędu gminy), Aleksandria I, Aleksandria Druga, Hutki, Jamki, Kopalnia, Leśniaki, Łaziec, Rększowice, Walaszczyki, Wąsosz, Wygoda, Korzonek, Kowale.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).