Poniedziałek, 17 lutego 2020r. | Imieniny: Aleksego, Zbigniewa, Lukasza
Pokaż menu

Uwaga! Rekrutacja

Wrzesień 09, 2019

Gminne Centrum Kultury i Rekreacji w Konopiskach zaprasza wszystkich chętnych seniorów po 65. roku życia na bezpłatne zajęcia z praktycznej obsługi Internetu, komputera, tabletu i innych urządzeń IT. Spotkanie organizacyjne wraz z zapisami odbędzie się w dniu 11 września 2019r. (środa) o godz. 9.30 w Gminnej Hali Sportowej w Konopiskach.

Szczegółowe informacje pod numerem telefonu: 730 999 171

Dla każdego uczestnika aktywnie uczestniczącego w kursach w nagrodę tablet!

Ilość miejsc ograniczona!

GCKiR
Gmina Konopiska
Miejscowość Konopiska zawdzięcza swoją nazwę konopii, którą uprawiali mieszkańcy okolicy. W skład gminy wchodzą następujące sołectwa: Konopiska (siedziba urzędu gminy), Aleksandria I, Aleksandria Druga, Hutki, Jamki, Kopalnia, Leśniaki, Łaziec, Rększowice, Walaszczyki, Wąsosz, Wygoda, Korzonek, Kowale.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).