Piątek, 23 października 2020r. | Imieniny: Marleny, Seweryna, Igi
Pokaż menu

Uwaga! Szanowni Mieszkańcy!

14 października, 2020

 

Z uwagi na obecnie panujące, złe warunki atmosferyczne sprzyjające wzrostowi sezonowych zachorowań oraz dalszy dynamiczny rozwój sytuacji epidemiologicznej w regionie, a tym samym w Gminie Konopiska, prosimy o telefoniczne umawianie terminu wizyty w Urzędzie Gminy w Konopiskach. Numer na centralę Urzędu Gminy 034 328-20-57.

Apelujemy o przestrzeganie zaleceń Państwowej Inspekcji Sanitarnej i stosowanie się do wytycznych rządu określających zasady postępowania, przemieszczania się, higieny oraz decyzji służb sanitarnych w zakresie kwarantanny.

Informujemy także, że przy drzwiach wejściowych do Urzędu Gminy wywieszona jest skrzynka na korespondencję. Sprawy, które wymagają osobistego kontaktu z urzędnikiem, będą możliwe tylko po wcześniejszym, telefonicznym ustaleniu terminu wizyty. 

Telefoniczne umery wewnętrzne pod adresem: 
https://www.bip.konopiska.akcessnet.net/index.php?idg=1&id=319&x=15

Urząd Stanu Cywilnego w Konopiskach : 034 328-20-29

e-mail: 

adres skrytki E-PUAP  - /09b06gcsrj/skrytkaESP 

ZASADY STREFY ŻÓŁTEJ 

UG Konopiska 

Zdjecie poglądowe pixabay
Gmina Konopiska
Miejscowość Konopiska zawdzięcza swoją nazwę konopii, którą uprawiali mieszkańcy okolicy. W skład gminy wchodzą następujące sołectwa: Konopiska (siedziba urzędu gminy), Aleksandria I, Aleksandria Druga, Hutki, Jamki, Kopalnia, Leśniaki, Łaziec, Rększowice, Walaszczyki, Wąsosz, Wygoda, Korzonek, Kowale.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).