Sobota, 28 listopada 2020r. | Imieniny: Leslawa, Zdzislawa, Stefana
Pokaż menu

Uwaga. Zmiana formuły zawodów

22 października, 2020
Urząd Gminy Konopiska - Waraciła / Wikipedia / CC BY-SA 4.0 Urząd Gminy Konopiska - Waraciła / Wikipedia / CC BY-SA 4.0

Informujemy, że z powodu rosnącego zagrożenia epidemicznego, po zasięgnięciu opinii służb medycznych, policji i straży Organizatorzy imprezy pn. „Bieg Jesienny w Konopiskach” planowanej na dzień 24.10.2020r., podjęli decyzję o odwołaniu zawodów na Stadionie Lekkoatletycznym im. Ireny Szewińskiej w Konopiskach i zmianie formuły na bieg „wirtualny”.

Organizatorzy proszą zawodników, aby w terminie od 24.10.2020r. do 31.10.2020r. (włącznie) udokumentowali poprzez aplikację umożliwiającą monitoring dokonań sportowych swój wynik osiągnięty indywidualnie na dystansie 10 km (trasa dowolna, wybrana samodzielnie przez każdego zawodnika) i przesłali na adres mailowy:  wraz z danymi do korespondencji.

Każdy uczestnik „wirtualnego” biegu otrzyma pamiątkowy medal z imprezy, najlepsi zawodnicy otrzymają nagrody rzeczowe. Wyniki biegu zostaną opublikowane na stronie https://sportmaniacs.com/pl 

Ponadto zachęcamy zawodników do przesyłania materiałów zdjęciowych/video ze swoich  indywidualnych „wirtualnych” biegów do celów promocyjnych Gminy Konopiska na adres: lub dzielenia się nimi poprzez media społecznościowe naszej gminy.

GCKiR
Gmina Konopiska
Miejscowość Konopiska zawdzięcza swoją nazwę konopii, którą uprawiali mieszkańcy okolicy. W skład gminy wchodzą następujące sołectwa: Konopiska (siedziba urzędu gminy), Aleksandria I, Aleksandria Druga, Hutki, Jamki, Kopalnia, Leśniaki, Łaziec, Rększowice, Walaszczyki, Wąsosz, Wygoda, Korzonek, Kowale.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).