Niedziela, 16 czerwca 2019r. | Imieniny: Aliny, Benona, Anety
Pokaż menu

Wymiana ogrodzenia przy siedzibie KGW w Wygodzie

Wrzesień 21, 2018

Trwają prace związane z budową ogrodzenia Domu Sołeckiego „Wygodzianka” w Wygodzie, użytkowanego przez mieszkańców sołectwa. Jest to społeczna inicjatywa mieszkańców,  którzy zdecydowali, iż część środków finansowych z Funduszu Sołeckiego zostanie przeznaczonych właśnie na ten cel. Gmina Konopiska przeznaczyła na ten cel 15 000 zł.

W zakres planowanych prac wchodzi demontaż starego ogrodzenia, montaż ogrodzenia panelowego o wysokości 155 cm i długości 143 mb. w kolorze brązowym wraz z podmurówką betonową, montaż bramy wjazdowej dwuskrzydłowej o szerokości 400 cm i wysokości 165 cm i montaż furtki o wysokości 165 cm i szerokości 100 cm również w kolorze brązowym. Ogrodzenie zabezpieczy obiekt  jak również poprawi jego wizerunek i estetykę.

Wartość zadania to kwota około 31 tys. zł  brutto. 

Rada Sołecka w Wygodzie

 
Gmina Konopiska
Miejscowość Konopiska zawdzięcza swoją nazwę konopii, którą uprawiali mieszkańcy okolicy. W skład gminy wchodzą następujące sołectwa: Konopiska (siedziba urzędu gminy), Aleksandria I, Aleksandria Druga, Hutki, Jamki, Kopalnia, Leśniaki, Łaziec, Rększowice, Walaszczyki, Wąsosz, Wygoda, Korzonek, Kowale.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).