Sobota, 21 kwietnia 2018r. | Imieniny: Anzelma, Bartosza, Feliksa
Pokaż menu

Wypadek drogowy na skrzyżowaniu ulicy Sportowej z Księżycową w Konopiskach

Kwiecień 24, 2017

 

W Konopiskach na skrzyżowaniu ulicy Sportowej z Księżycową doszło około 10.15 do poważnego wypadku drogowego. W skręcający w lewo samochód marki Mazda, kierowany przez 29-letniego mężczyznę uderzył jadący motocyklem 30-letni kierowca jednośladu. Poszkodowanego motocyklistę w stanie poważnym przewieziono do szpitala. Na miejscu pracują policjanci Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie, którzy ustalają szczegółowe okoliczności i przyczyny wypadku. Utrudnienia w ruchu mogą potrwać do godziny 14.00. Policja zorganizowała objazdy. Miejsce zdarzenia jest zabezpieczane przez dwie sekcji straży pożarnej.
Gmina Konopiska
Miejscowość Konopiska zawdzięcza swoją nazwę konopii, którą uprawiali mieszkańcy okolicy. W skład gminy wchodzą następujące sołectwa: Konopiska (siedziba urzędu gminy), Aleksandria I, Aleksandria Druga, Hutki, Jamki, Kopalnia, Leśniaki, Łaziec, Rększowice, Walaszczyki, Wąsosz, Wygoda, Korzonek, Kowale.

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).