Piątek, 22 stycznia 2021r. | Imieniny: Anastazego, Wincentego
Pokaż menu

Zakończenie roku 2020 z MOD

12 stycznia, 2021

 

To  były dwa intensywne miesiące zdalnych prób i nauki dla podopiecznych Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Konopisk. W listopadzie oraz grudniu 2020r. powstały aranżacje oraz nagrania m.in. do pieśni „My, Pierwsza Brygada” (z okazji Narodowego Święta Niepodległości)
https://www.youtube.com/watch?v=QFQQIpJjK_g&fbclid=IwAR114vE2JtQScG4ecmbSpqYroDPz8mxMRQvTocSJ38zQouY8ofxW3NhnbgM
oraz utworu "Don't Stop Me Now" (nagranego na cześć Freddiego Mercury'ego w 29 rocznicę Jego śmierci)
https://www.youtube.com/watch?v=AA09XdQL4lM&fbclid=IwAR17HflLmZSR8f1SiWCH3nyQviqK9ViLr5rbn5WOfPkzaN_JCUxnCODgVvI
24 grudnia w social mediach miała miejsce premiera „Pastorałki od serca do ucha”
https://www.youtube.com/watch?v=agGWQBMsKtU&fbclid=IwAR1vyrIQxbZMukDd3MD4-hgM1ur-S3lJd7hF_EBEguiOdIR4xmnmwp08jEU

O działalności Orkiestry opowiedział TV Orion Prezes Stowarzyszenia Jacek Walentek
https://www.youtube.com/watch?fbclid=IwAR3XHslhfL9Umw2va8tKpZSnY9Jgh_ZC7i9jP21XDEadyCIuAsBKKgGE1JY&v=fz4ENKX6QpE&feature=youtu.be

Wraz ze zbliżającym się 29 Finałem WOŚP Orkiestra stała się inicjatorem wyzwania #orkiestrydlawosp – akcji angażującej do wspólnej zabawy i wspólnego pomagania wszystkie orkiestry z całego kraju.
Więcej o #orkiestrydlawosp challenge na stronie https://www.facebook.com/modkonopiska

Członkowie Młodzieżowej Orkiestry Dętej z całego serca dziękują za wsparcie: władzom Gminy Konopiska na czele w wójtem Jerzym Żurkiem, Sponsorom, rodzicom z Grupy Wsparcia oraz sympatykom orkiestry. Dzięki Państwu, pomimo trudnej sytuacji związanej z pandemią nadal działamy i czerpiemy radość z muzyki tworząc, komponując i nagrywając. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi ostatnimi dokonaniami i do polubienia naszej strony w social mediach.

MOD Konopiska
Prezes Jacek Walentek

 

 
Gmina Konopiska
Miejscowość Konopiska zawdzięcza swoją nazwę konopii, którą uprawiali mieszkańcy okolicy. W skład gminy wchodzą następujące sołectwa: Konopiska (siedziba urzędu gminy), Aleksandria I, Aleksandria Druga, Hutki, Jamki, Kopalnia, Leśniaki, Łaziec, Rększowice, Walaszczyki, Wąsosz, Wygoda, Korzonek, Kowale.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).