Sobota, 8 sierpnia 2020r. | Imieniny: Cypriana, Emiliana, Dominika
Pokaż menu

Zapraszamy na biegi!

10 lipca, 2020

 

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Konopiskach oraz Stowarzyszenie Atelier Sportu serdecznie zapraszają na "LEKKOATLETYCZNY MITYNG DLA KAŻDEGO" na dystansie 3000m, który odbędzie się na Stadionie im. Ireny Szewińskiej w Konopiskach ul. Sportowa 60 w dniu 25.07.2020r. o godz. 8.30. 

Regulamin mityngu oraz link do zapisów:

https://sportmaniacs.com/pl/services/inscription/lekkoatletyczny-mityng-dla-kazdego 

Serdecznie zapraszamy! 

 

 
Gmina Konopiska
Miejscowość Konopiska zawdzięcza swoją nazwę konopii, którą uprawiali mieszkańcy okolicy. W skład gminy wchodzą następujące sołectwa: Konopiska (siedziba urzędu gminy), Aleksandria I, Aleksandria Druga, Hutki, Jamki, Kopalnia, Leśniaki, Łaziec, Rększowice, Walaszczyki, Wąsosz, Wygoda, Korzonek, Kowale.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).