Sobota, 14 grudnia 2019r. | Imieniny: Alfreda, Izydora, Jana
Pokaż menu

Zapraszamy na warsztaty

Sierpień 12, 2019

 

Twórcze Pokolenia - regionalne zajęcia plastyczno-komputerowe dla seniorów i juniorów odbędą się w dniach 26-28.08.2019r. w godzinach popołudniowych. Zapisy pod nr tel 34 344 19 33 (GCKiR). Warsztaty adresowane również do osób z niepełnosprawnościami.

Twórcze Pokolenia to rodzinny projekt edukacyjno-animacyjny skierowany do mieszkańców wsi i małych miasteczek. Ma na celu m.in. rozwinięcie aktywności twórczej i kreatywności oraz integrację seniorów i juniorów poprzez wspólne działania. Zajęcia będą prowadzić specjaliści od edukacji artystycznej, arteterapii oraz grafiki komputerowej i projektowania elektronicznego. W programie zajęć znajdą się podstawowe, jak i nowatorskie tematy, a zastosowane techniki i metody pozwolą na osiągnięcie założonego celu niezależnie od poziomu predyspozycji, uzdolnień artystycznych i wiedzy uczestników.

Źródło: ROK Częstochowa 

 

 

 

 
Gmina Konopiska
Miejscowość Konopiska zawdzięcza swoją nazwę konopii, którą uprawiali mieszkańcy okolicy. W skład gminy wchodzą następujące sołectwa: Konopiska (siedziba urzędu gminy), Aleksandria I, Aleksandria Druga, Hutki, Jamki, Kopalnia, Leśniaki, Łaziec, Rększowice, Walaszczyki, Wąsosz, Wygoda, Korzonek, Kowale.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).