Sobota, 6 marca 2021r. | Imieniny: Rózy, Jordana, Agnieszki
Pokaż menu

Zaproszenie

18 stycznia, 2021

 

Zapraszamy do Polskiego Radia Katowice na wywiad z Prezesem Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych Ich Rodzin i Przyjaciół „Prometeus” Waldemarem Trószyńskim w poniedziałek 18 stycznia o godz. 22.00 oraz w czwartek 21 stycznia ok. godz. 17.30 na częstotliwości 98,4 FM.

Podczas rozmowy poruszam temat działalności Stowarzyszenia, zajęć terapeutycznych, przybliżam jak wygląda życie osób niepełnosprawnych „na co dzień” oraz organizacja takich wydarzeń jak Międzynarodowy Turniej Boccia w Konopiskach czy Turniej Tatra Cup na Słowacji, którego jesteśmy współorganizatorem. Zapraszam wszystkich Państwa do wysłuchania wywiadu.

Korzystając z okazji pragnę podziękować władzom Gminy Konopiska na czele z wójtem Jerzym Żurkiem za wsparcie oraz przychylność dla realizacji założeń i planów Stowarzyszenia.

Waldemar Trószyński
Stowarzyszenie „Prometeus”

 

 
Gmina Konopiska
Miejscowość Konopiska zawdzięcza swoją nazwę konopii, którą uprawiali mieszkańcy okolicy. W skład gminy wchodzą następujące sołectwa: Konopiska (siedziba urzędu gminy), Aleksandria I, Aleksandria Druga, Hutki, Jamki, Kopalnia, Leśniaki, Łaziec, Rększowice, Walaszczyki, Wąsosz, Wygoda, Korzonek, Kowale.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).