Poniedziałek, 21 stycznia 2019r. | Imieniny: Agnieszki, Jaros?awa
Pokaż menu

Zawiadomienie

Maj 10, 2018

 

Z ogromnym smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 8 maja 2018r., wieku 38 lat zmarła nasza koleżanka, wieloletni pracownik GCKiR, choreograf, instruktor i tancerka Karolina Słowik.

Od 2006r. jako instruktor i choreograf prowadziła zespoły taneczne w Gminnym Centrum Kultury i Rekreacji w Konopiskach, współpracowała z placówkami oświatowymi Gminy Konopiska, przygotowywała choreografię m.in.: dla zespołu Barbórki i mażoretek. Współpracowała z ośrodkami kultury, wieloma organizacjami, stowarzyszeniami w regionie częstochowskim w ramach warsztatów tanecznych i koncertów. Ze swoimi podopiecznymi brała udział w turniejach i przeglądach o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym, zdobywając najwyższe nagrody i osiągając wspaniałe sukcesy, tym samym doskonale reprezentując Gminę Konopiska.

Była kobietą wyjątkową - pełną charyzmy i skromności. Swą energią zarażała wszystkich wokół – motywowała, zachęcała do dalszej pracy i rozwoju. Kochała podróże i swych podopiecznych, dla których niejednokrotnie organizowała czas wolny, wycieczki, przygotowywała piękne stroje i najlepsze podkłady muzyczne. Swój talent i pasję przekazywała swoim następcom.

Dla nas była koleżanką, przyjaciółką i kimś, po kim pozostanie w naszych sercach ogromna pustka.
Dziękujemy Ci KAROLINO za każdą wspaniałą chwilę, w której byłaś z nami. Będzie nam Ciebie bardzo brakować!

Koleżanki i Koledzy z GCKiR

Rodzinie oraz Najbliższym składamy wyrazy głębokiego współczucia.

Wójt Gminy Konopiska Jerzy Żurek
wraz z Przewodniczącym Rady Gminy Konopiska Edwardem Bałdygą.

 
Gmina Konopiska
Miejscowość Konopiska zawdzięcza swoją nazwę konopii, którą uprawiali mieszkańcy okolicy. W skład gminy wchodzą następujące sołectwa: Konopiska (siedziba urzędu gminy), Aleksandria I, Aleksandria Druga, Hutki, Jamki, Kopalnia, Leśniaki, Łaziec, Rększowice, Walaszczyki, Wąsosz, Wygoda, Korzonek, Kowale.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).