Piątek, 14 grudnia 2018r. | Imieniny: Alfreda, Izydora, Jana
Pokaż menu
Wolna powierzchnia

Zwycięska drużyna OSP KSRG Rększowice!

Listopad 21, 2017

 

20 listopada 2017 roku jednostka OSP KSRG Rększowice otrzymała „list od Świętego Mikołaja” w rolę którego wcieliła się firma Fire-Max.
Niezmiernie miło nam poinformować, że zostaliśmy zwycięzcami konkursu w którym główną nagrodą jest kamera termowizyjna Reveal FirePRO ufundowana właśnie przez firmę Fire - Max.

Nie osiągnęlibyśmy tego sukcesu gdyby nie nasi sympatycy, którzy udostępniali film promocyjny kamery na swoich profilach na Facebooku, oraz wysyłali maile konkursowe. TO DZIĘKI WAM NASZA JEDNOSTKA JUŻ W NAJBLIŻSZYM CZASIE OTRZYMA TAK WSPANIAŁY SPRZĘT JAKIM JEST KAMERA TERMOWIZYJNA. 

Dziękujemy Wam z całego serca a dla wszystkich osób, które pod naszym postem o konkursie dołączyły „screen” potwierdzający wysłanie maila mamy prezent w postaci breloka do resuscytacji, natomiast osoby, które wysłały maila a zapomniały go wrzucić pod naszym postem mają czas do dnia 22.11.2017r.
Jeszcze raz dziękujemy firmie Fire-Max oraz naszym sympatykom za tak wspaniały prezent Mikołajkowy!

OSP KSRG Rększowice

 

 
Gmina Konopiska
Miejscowość Konopiska zawdzięcza swoją nazwę konopii, którą uprawiali mieszkańcy okolicy. W skład gminy wchodzą następujące sołectwa: Konopiska (siedziba urzędu gminy), Aleksandria I, Aleksandria Druga, Hutki, Jamki, Kopalnia, Leśniaki, Łaziec, Rększowice, Walaszczyki, Wąsosz, Wygoda, Korzonek, Kowale.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).