Piątek, 22 stycznia 2021r. | Imieniny: Anastazego, Wincentego
Pokaż menu

29 Finał WOŚP w Kruszynie

12 stycznia, 2021

29 Finał WOŚP w Kruszynie

29 Finał WOŚP w Kruszynie

Gmina Kruszyna po raz kolejny zagra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy.

Tym razem w ramach 29 Finału zbieramy środki pieniężne dla „laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy”.

Sztab w Kruszynie został powołany. Poniżej w załączeniu dokument potwierdzający zgodę, wydany przez Fundację WOŚP.

Przygotowania do 29 Finału trwają. Uczniowie szkół z terenu gminy Kruszyna jak co roku będą zbierać 31 stycznia 2021 pieniążki do puszek. Kwestę przeprowadzi dziesięć wolontariuszek.

Tegoroczny Finał będzie inny niż zawsze ze względu na konieczność zachowania reżimu sanitarnego. Nie odbędzie się Finałowa impreza. Nie będziemy mogli się wspólnie bawić w niedzielne popołudnie w gościnnych progach szkoły w Kruszynie. Nie znaczy to, że rezygnujemy ze wszystkiego.

Sztab w Kruszynie otrzymał z Fundacji WOŚP, jak co roku, kilkanaście orkiestrowych gadżetów. Licytacja odbywa się online.

Na FB utworzona jest grupa „Gmina Kruszyna – Sztab nr 2260 Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy” (link do grupy – wosp.kruszyna.pl, na której zaprezentowane są wszystkie przedmioty do licytowania.

Bardzo prosimy o dołączenie do grupy i wspólną zabawę. Każdy kto dołączy będzie mógł zapraszać swoich znajomych i w ten sposób grupa stanie się bardzo liczna, co zagwarantuje wylicytowanie wszystkich gadżetów.

Zakończenie licytacji zaplanowaliśmy na 31 stycznia 2021 godz. 12.00. Pieniądze można wpłacać za pomocą e-skarbonki. Adres do eskarbonki: eskarbonka.kruszyna.pl (płatność elektroniczna na konto Fundacji WOŚP). W okienku „w tym miejscu podaję imię” należy wpisać swoje imię oraz nazwę i opis wylicytowanego przedmiotu.

Za pomocą eskarbonki można dokonywać wpłat nie tylko za wylicytowane gadżety.

Inna formą uiszczenia kwoty za wylicytowane gadżety będzie wrzucenie zadeklarowanej kwoty do puszki przy odbiorze towaru.

Odbiór zakupionych przedmiotów będzie możliwy w Urzędzie Gminy (przy drzwiach od ul. Kmicica) w niedzielę 31.01.2021 w godzinach od 16 do 18 lub w poniedziałek 1.02.2021 w godzinach pracy Urzędu.

Istnieje możliwość wystawienia do licytacji innych przedmiotów przekazanych na cel Fundacji od sponsorów, ale tylko za pośrednictwem naszego Sztabu. Przedmioty na licytację należy dostarczyć do Urzędu Gminy na 3 dni przed Finałem oraz mailem na adres ug@kruszyna.pl przysłać zdjęcie przedmiotu, opis, kwotę oraz dane darczyńcy.

Mamy nadzieje, że pomimo trudnych warunków licytacja przyniesie nam radość, a przy tym uda nam się zebrać pieniądze na leczenie najmłodszych obywateli naszego kraju.

Będziemy grać do końca świata i jeden dzień dłużej.
Gmina Kruszyna
Gmina Kruszyna położona jest na północnym krańcu powiatu częstochowskiego. Przez teren gminy w kierunku północno-południowym przebiegają ważne szlaki komunikacyjne - droga krajowa Nr 1 i droga krajowa Nr 91. Przez obszar Gminy Kruszyna przebiega granica geologiczna Jury Krakowsko - Częstochowskiej i Niecki Nidziańskiej. Obszar gminy jest położony w zlewni rzeki Warty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).