Piątek, 18 stycznia 2019r. | Imieniny: Piotra, Małgorzaty
Pokaż menu

Akcja „AZBEST”

Luty 06, 2018
Kościół w Kruszynie - Kpjas / Wikipedia / CC BY-SA 2.5 Kościół w Kruszynie - Kpjas / Wikipedia / CC BY-SA 2.5

Urząd Gminy w Kruszynie informuje właścicieli nieruchomości, którzy zdemontowali lub zdemontują w I półroczu 2018 r. z dachów wyroby zawierające azbest (eternit), że Gmina ma możliwość pozyskania środków finansowych na ich transport i unieszkodliwienie.

W związku z tym prosi się zainteresowanych o zgłaszanie swoich potrzeb w siedzibie Urzędu Gminy Kruszyna, w pokoju 6A, w terminie do 31 marca 2018 r.

Szczegółowe informacje można uzyskać także telefonicznie pod nr 34/3202003 wew. 23 i 41.

Wzór wniosku do wypełnienia znajduje się w załączniku.

Do wniosku należy dołączyć kolorowe zdjęcie zgromadzonego na działce azbestu (eternitu), wraz z opisem zawierającym dokładny adres oraz ocenę stanu i możliwości bezpiecznego użytkowania wyrobów zawierających azbest.

Do pobrania: Wniosek | Ocena stanu i możliwości bezpiecznego użytkowania wyrobów zawierających azbest

Gmina Kruszyna
Gmina Kruszyna położona jest na północnym krańcu powiatu częstochowskiego. Przez teren gminy w kierunku północno-południowym przebiegają ważne szlaki komunikacyjne - droga krajowa Nr 1 i droga krajowa Nr 91. Przez obszar Gminy Kruszyna przebiega granica geologiczna Jury Krakowsko - Częstochowskiej i Niecki Nidziańskiej. Obszar gminy jest położony w zlewni rzeki Warty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).