Piątek, 18 stycznia 2019r. | Imieniny: Piotra, Małgorzaty
Pokaż menu

Aktualizacja ewidencji zbiorników bezodpływowych (szamb)

Luty 13, 2018
Kościół w Kruszynie - Kpjas / Wikipedia / CC BY-SA 2.5 Kościół w Kruszynie - Kpjas / Wikipedia / CC BY-SA 2.5

W związku z obowiązkiem prowadzenia przez Gminę Kruszyna ewidencji zbiorników bezodpływowych i przydomowych oczyszczalni ścieków zwracamy się do mieszkańców z prośbą o wypełnienie druku zgłoszenia posiadanego zbiornika bezodpływowego (szamba) lub przydomowej oczyszczalni ścieków i dostarczenie do Urzędu Gminy Kruszyna w terminie do 31 marca 2018 r.

Formularz zgłoszenia zostanie dostarczony przez sołtysa wraz z decyzją podatkową.
Ponadto druki zgłoszenia dostępne są w Urzędzie Gminy Kruszyna (pokój nr 6A), na stronie internetowej www.kruszyna.pl oraz u sołtysów.

Wypełnione druki proszę:

  • składać w sekretariacie Urzędu Gminy Kruszyna,
  • przesłać pocztą na adres: Urząd Gminy Kruszyna, 42-282 Kruszyna, ul. Kmicica 5 lub pocztą elektroniczną na adres e-mail: p.plenik@kruszyna.pl,
  • przekazać bezpośrednio sołtysom.

Do pobrania: zgłoszenie

Gmina Kruszyna
Gmina Kruszyna położona jest na północnym krańcu powiatu częstochowskiego. Przez teren gminy w kierunku północno-południowym przebiegają ważne szlaki komunikacyjne - droga krajowa Nr 1 i droga krajowa Nr 91. Przez obszar Gminy Kruszyna przebiega granica geologiczna Jury Krakowsko - Częstochowskiej i Niecki Nidziańskiej. Obszar gminy jest położony w zlewni rzeki Warty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).