Środa, 19 grudnia 2018r. | Imieniny: Gabrieli, Dariusza, Eleonory
Pokaż menu
Wolna powierzchnia

Ale!Babki śpiewały dla częstochowskich seniorów

Październik 13, 2017

12 i 13 października w Częstochowie odbywają się SENIORALIA. Impreza dedykowana seniorom z okazji zbliżającego się Dnia Seniora.

Ale!Babki zostały poproszone o uświetnienie uroczystości występem. Recitalu Ale!Babek częstochowscy seniorzy wysłuchali zaraz po oficjalnym rozpoczęciu imprezy. Ale!Babki bardzo się podobały publiczności o czym świadczyć mogą gromkie brawa oraz piosenki na bis.

Serdecznie gratulujemy sukcesu artystycznego Ale!Babkom - link do wideo.

Seniorów z naszej gminy w imieniu Pani Wójt serdecznie zapraszany w dniu 28 października 2017 r do szkoły w Kruszynie na program muzyczno-rozrywkowy pt. Śpiewające Fortepiany - koncertowo i z humorem czyli Czesław Majewski, Janusz Tylman i inni.

Gwarantujemy dobrą zabawę i miłe spędzenie wieczoru. Liczymy na Waszą obecność Seniorzy.

Fotografie z przebiegu imprezy

Narodowe czytanie

Narodowe czytanie

Narodowe czytanie

Narodowe czytanie

Narodowe czytanie

Gmina Kruszyna
Gmina Kruszyna położona jest na północnym krańcu powiatu częstochowskiego. Przez teren gminy w kierunku północno-południowym przebiegają ważne szlaki komunikacyjne - droga krajowa Nr 1 i droga krajowa Nr 91. Przez obszar Gminy Kruszyna przebiega granica geologiczna Jury Krakowsko - Częstochowskiej i Niecki Nidziańskiej. Obszar gminy jest położony w zlewni rzeki Warty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).