Poniedziałek, 13 lipca 2020r. | Imieniny: Henryka, Kingi, Andrzeja
Pokaż menu

Ankieta w sprawie PKS-u

26 czerwca, 2020

Ankieta w sprawie PKS-u

Ankieta w sprawie PKS-u

W związku z pogarszającą się sytuacją w zakresie przewozu osób z terenu gminy Kruszyna do Częstochowy oraz realną perspektywą całkowitej likwidacji dotychczasowego przewoźnika, tj. Przedsiębiorstwa PKS Częstochowa, gmina Kruszyna zwraca się do osób aktualnie regularnie korzystających lub zamierzających korzystać od nowego roku szkolnego bądź akademickiego z linii komunikacyjnych w kierunku Częstochowy o przekazanie do Urzędu Gminy Kruszyna danych zawartych w załączonej ankiecie.

Wobec tego uprzejmie prosimy o wypełnienie załączonej ankiety i jej przesłanie na adres e-mail ug@kruszyna.pl lub złożenie w formie papierowej w siedzibie Urzędu Gminy Kruszyna przy ul. Andrzeja Kmicica 5, w pokoju nr 1, w godzinach pracy urzędu.

Informacje prosimy przekazać w terminie do 2 lipca (czwartek) 2020 r.

Załączniki:
Gmina Kruszyna
Gmina Kruszyna położona jest na północnym krańcu powiatu częstochowskiego. Przez teren gminy w kierunku północno-południowym przebiegają ważne szlaki komunikacyjne - droga krajowa Nr 1 i droga krajowa Nr 91. Przez obszar Gminy Kruszyna przebiega granica geologiczna Jury Krakowsko - Częstochowskiej i Niecki Nidziańskiej. Obszar gminy jest położony w zlewni rzeki Warty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).