Poniedziałek, 17 grudnia 2018r. | Imieniny: Olimpii, Lazarza, Floriana
Pokaż menu
Wolna powierzchnia

Apel do mieszkańców

Luty 15, 2018
Pałac w Kruszynie - Przemysław Rychter / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl Pałac w Kruszynie - Przemysław Rychter / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl

W związku z występującymi w ostatnim czasie przypadkami włamań do domów jednorodzinnych na terenie powiatu częstochowskiego uprzejmie prosi się mieszkańców o:

  • niezwłoczne informowanie Policji o wszelkich podejrzanych osobach pojawiających się w poszczególnych miejscowościach,
  • zwracanie uwagi na osoby oraz pojazdy, których kierowcy lub pasażerowie zachowują się w podejrzany sposób,
  • zabezpieczenie w możliwie dostępny sposób swoje mienie przed kradzieżą.

Sprawcy po włamaniu do domów kradną przede wszystkim pieniądze i złoto, dlatego prosi się mieszkańców gminy Kruszyna o wzmożoną czujność.

O wszelkich spostrzeżeniach należy informować Policję pod nr tel. 997 lub 112.

Gmina Kruszyna
Gmina Kruszyna położona jest na północnym krańcu powiatu częstochowskiego. Przez teren gminy w kierunku północno-południowym przebiegają ważne szlaki komunikacyjne - droga krajowa Nr 1 i droga krajowa Nr 91. Przez obszar Gminy Kruszyna przebiega granica geologiczna Jury Krakowsko - Częstochowskiej i Niecki Nidziańskiej. Obszar gminy jest położony w zlewni rzeki Warty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).