Sobota, 11 lipca 2020r. | Imieniny: Olgi, Kaliny, Benedykta
Pokaż menu

Dodatkowy dzień wolny od pracy w Urzędzie Gminy

28 maja, 2020

Dodatkowy dzień wolny od pracy w Urzędzie Gminy

Dodatkowy dzień wolny od pracy w Urzędzie Gminy

Zgodnie z Zarządzeniem nr 46/2020 Wójta Gminy Kruszyna dzień 12 czerwca 2020 r. jest dodatkowym dniem wolnym od pracy. W związku z powyższym w tym dniu Urząd Gminy w Kruszynie będzie nieczynny.

Dodatkowy dzień wolny od pracy przysługuje w zamian za przypadający w sobotę dzień świąteczny 15 sierpnia 2020 r.
Gmina Kruszyna
Gmina Kruszyna położona jest na północnym krańcu powiatu częstochowskiego. Przez teren gminy w kierunku północno-południowym przebiegają ważne szlaki komunikacyjne - droga krajowa Nr 1 i droga krajowa Nr 91. Przez obszar Gminy Kruszyna przebiega granica geologiczna Jury Krakowsko - Częstochowskiej i Niecki Nidziańskiej. Obszar gminy jest położony w zlewni rzeki Warty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).